Гаразд Володимир Петрович: спеціаліст у сфері будівництва та депутат Львівської міськради
Гаразд Володимир Петрович — керує житлово-будівельною компанією "Ваш дім", що належить концерну "Галнафтогаз", оператору мережі автозаправок ОККО
Біографія
Володимир Петрович Гаразд народився 23 квітня 1980 року в місті Львів, Україна.
Освіта
У Гаразда економічна освіта, яку він отримав у Львівському національному університеті.
Також Володимир був слухачем магістерської програми у Львівській бізнес-школі для топменеджерів (C-level) та власників бізнесу.
Сім’я
Одружений на Мар'яні Гаразд.
Кар'єра
По закінченню університету Гаразд влаштувався в концерн "Галнафтогаз" (оператор мережі автозаправок ОККО). З 2006 по 2008 рік Володимир очолював відділ казначейства. З 2009 по 2012 рік він обіймав посаду фінансового директора девелоперського холдингу концернк.
У 2013 році Володимира призначили генеральним директором девелоперського холдингу. У нього входить житлово-будівельна компанія "Ваш Дім", фірми "Технопарк" (офісна нерухомість) і "Прогрестехбуд" (генпідрядна організація).
Володимир також очолює компанію "Рожанка парк" (купівля та продаж власного нерухомого майна). Він член ради Асоціації західноукраїнських забудовників.
Під керівництвом Гаразда у Львові було реалізовано ряд будівельних проєктів:
▪️ найбільший діловий центр на території Західної України "Бізнес-сіті "Технопарк";
▪️ найбільший житловий комплекс Львова "Пасічний" на ділянці площею 14 га.
Восени 2020 року Гаразд успішно балотувався від партії "Голос" до Львівської міської ради. Він був шостим у списку і йшов по четвертому виборчому округу. Також Володимир був кандидатом від "Голосу" до Львівської обласної ради (список №45, округ 5). Однак до цього органу самоврядування він не був обраний.
На виборах до міської ради кандидатуру Гаразда підтримало 722 виборців (26,35% від квоти). Цього виявилося недостатнім. Але він був обраний по багатомандатному виборчому округу.
У VIII скликанні міської ради Володимир увійшов до складу фракції "Голосу" і очолив постійну комісію землекористування та агломерації.
Після першого року роботи в міській раді громадська організація "Опора", яка займається атестацією депутатів місцевих рад, рекомендувала Володимиру Гаразду:
● активніше використовувати засоби комунікації (соцмережі) для того, щоб інформувати виборців про графік їх прийому, регулярно нагадувати про прийом напередодні запланованої дати його проведення;
● опублікувати на Інформаційному порталі Львівської міськради електронну декларацію та звіт про свою депутатську діяльність.
Другий рік роботи депутата Гаразда в міській раді "Опора" оцінила на "четвірку". Він був присутній на 7 з 11 пленарних засідань сесій міськради та взяв участь в 11 з 14 засідань депутатської комісії землекористування та агломерацій. Володимир провів дев'ять депутатських прийомів громадян та опрацював 44 звернення від мешканців Львова.
Компромат
Володимир Гаразд не був помічений в гучних скандалах і антикорупційних розслідуваннях.
Декларація
Згідно з електронною декларацією за 2019 рік у Володимира було сім земельних ділянок. П'ять з них (загальна площа 2,1 га) Гаразд придбав у 2019 році за 577 тисяч гривень у селі Верхня Рожанка Сколівського району. Ще дві ділянки знаходились у Бірках Яворівського району (1200 кв.м) та у Львові (600 кв. м).
Також у Гаразда були у Львові житловий будинок (63,3 кв.м), квартира (82,2 кв. м), підвальне приміщення (10,5 кв. м). У спільній власності у нього була ще одна львівська квартира (48,5 кв.м). У Мар'яни Гаразд було дві квартири у Львові (76,1 і 77,2 кв.м).
Володимир не мав власної автівки, а його дружина з 2017 року їздила на Peugeot 2008 року випуску, який їй обійшовся 531,5 тисячі гривень.
У 2019 році сукупний дохід Володимира склав понад два мільйони гривень. Мар'яна отримала 15 тисяч гривень соціальної допомоги та 13,7 тисячі гривень відсотків.
На рахунках в банках у Гаразда зберігалося сім тисяч доларів, тисяча євро і 275 тисяч гривень, а у дружини було трохи більше тисячі гривень. Готівковими коштами Володимир задекларував 123 тисяч доларів, 20 тисяч євро і 430 тисяч гривень. У Мар'яна було 84 тисячі гривень в якості внесків до кредитних спілок та інших небанківських фінансових установ.
Даних про поточну декларацію депутата міськради Львова та спеціаліста у сфері будівництва у відкритому доступі немає. У зв'язку із загрозою кібератак з боку Російської Федерації з 2022 року електронна база декларацій чиновників і політиків закрита.