Вячеслав Константіновський
  • Дата народження
    11 листопада 1960
  • Країна
    Україна
  • Соцмережі
Вячеслав Константіновський
3337

Вячеслав Константіновський

В'ячеслав Костянтинівський: "америкен бой" з темним минулим

В'ячеслав Костянтинівський - бізнесмен, який не зміг стати політиком. На засіданнях парламенту він настільки нудьгував, що одного разу не витримав і став дивитися відео для дорослих у розпал політичних дебатів. З чуток, в минулому В'ячеслав і його брат були членами "російської мафії" в США. Однак доказів, крім показань кримінального авторитета, який зазіхав на його життя, немає.

  1. Біографія
  2. Освіта
  3. Сім'я

Біографія

В'ячеслав Леонідович Костянтинівський народився 11 листопада 1961 року в Києві. З юних років займався класичною боротьбою. Має звання майстра спорту.

Освіта

Закінчив двадцять четверту школу в Києві. Вищу освіту В'ячеслав Костянтинівський отримав в Київському інституті фізкультури і спорту.

Сім'я

У В'ячеслава є брат-близнюк, якого звуть Олександр. Протягом тридцяти років він є його бізнес-партнером.

Костянтинівський одружений на моделі Юліані Дементьєвій. Вона народилась в 1988 році в Кривому Розі. Одружені з 2010 року. У шлюбі народилося двоє дітей: Стефанія і Максиміліан. Хлопчик є громадянином Сполучених Штатів Америки.

Кар'єра

У 1987 році в Радянському Союзі законодавчо було дозволено займатися підприємництвом. Брати Костянтиновські зайнялися харчовою промисловістю. Вони переїхали на Далекий Схід, де у Хабаровську деякий час мали бізнес по виробництву морозива.

В кінці 1980-х років В'ячеслав і Олександр перебралися спочатку в Ізраїль, а потім в Сполучені Штати. За океаном брати прожили сім років. Тут вони також займались підприємництвом. Але через сім років, зібравши значну суму, повернулися на батьківщину.

В середині 1990-х років вони зайнялися будівельним бізнесом, який тільки почав зароджуватися в столиці України . В'ячеслав і Олександр стають спочатку молодшими, а потім і рівноправними партнерами Віктора Тополова у "Київ-Донбас".

За двадцять років ця компанія виросла у холдинг. Крім того, Костянтинівський до 2013 року володів компанією Kyiv Donbas Development Group, а також мережею ресторанів "Пузата хата" та "Carte Blanche".

З початком антитерористичної операції на Сході України, В'ячеслав записався в батальйон "Київ-1". Костянтинівський виручені два з половиною мільйони гривень з продажу свого автомобіля віддав на потреби армії.

У листопаді 2014 року бізнесмен вирішив спробувати себе в політиці. За підтримки Народного фронту він балотувався по двісті двадцятому одномандатному виборчому округу (Подільський район міста Київ). Набравши майже третину голосів виборців В'ячеслав Костянтинівський, переміг на виборах, залишивши позаду відомого телеведучого Дмитра Гордона.

Народний депутат Костянтинівський став членом комітету з питань національної безпеки і оборони. Він входив у групи з міжпарламентських зв'язків з Японією, Білоруссю, США, Сінгапуром, Іраном і ОАЕ.

Через півроку після виборів В'ячеслав вийшов з фракції Народного фронту і став думати про те, щоб взагалі піти з парламенту. На роздуми пішло ще два роки.

Влітку 2017 року він відмовився від депутатського мандата і повернувся до бізнесу.

Свої дії Костянтинівський пояснив, що так і не зміг стати депутатом. Ці три роки, які він провів під куполом Верховної Ради, стали найгіршими в його житті. В'ячеслав навіть поскаржився, що почав курити. Однак заяву на звільнення Верховная Рада не прийняла

Компромат

У 2014 році кримінальний авторитет Леонід Ройтман на прізвисько "Льоня Довгий" розповів неофіційну історію життя В'ячеслава і Олександра Костянтинівських.

Він повідомив, що брати з 1990-х років були добре відомі у кримінальних колах, як на пострадянському просторі, так і за океаном, як "брати Карамазови". За словами Ройтмана вони починали свій злочинний шлях бойовиками у авторитета на прізвисько "Череп" (Ігор Ткаченко), а в Штатах входили в бригаду авторитета "Магадана", який в свою чергу підпорядковувався ватажкові "російської мафії" в Америці "Япончику" (В'ячеслав Іваньков). Туди ж входив і Ройтман. Костянтинівські займалися вбивствами, рекетом і іншими злочинами.

У 2006 році через внутрішні розборки Леонід Ройтман і В'ячеслав Костянтинівський стали смертельними ворогами. Льоня Довгий "замовив" вбивство братів. Але кілери "здали" його і Ройтман опинився за ґратами.

Після того, як Льоня Довгий вийшов з в'язниці, він вирішив розповісти про Костянтинівських широкому колу людей. Для цього він використовував одну з радіопередач в США. Сам Костянтинівський всю цю історію назвав маячнею.

У 2016 році журналісти спіймали народного обранця за пікантним заняттям. Костянтинівський прямо в сесійній залі переглядав порнографічний ролик.

До слова, сам парламентарій не став викручуватися і чесно зізнався, що дивився відео для дорослих на робочому місці.

Він пояснив, що втомився від "клоунади, яка відбувалась в стінах парламенту". Побачивши у телефоні посилання на ролик, не втримався і натиснув на нього.

У 2017 році Генеральний прокурор Юрій Луценко звинуватив Костянтинівського в несплаті податків. Головний прокурор заявив, що має намір домогтися зняття з парламентарія депутатської недоторканності і притягнути його до кримінальної відповідальності.

У відповідь на звинувачення народний депутат сказав, що не ухилявся від сплати податків. Він готовий надати контролюючим органам всю свою фінансову документацію. Також він готовий сам  відмовитися від депутатської недоторканності.

Справу проти себе В'ячеслав назвав замовною. Вона, нібито, потрібно для того, щоб знову "загнати" на той момент вже позафракційного депутата назад у фракцію.

Декларація

Згідно з електронною декларацією, яку В'ячеслав Костянтинівський подав в 2018 році, він володіє одним житловим будинком в елітному селі Козин, яке знаходиться в Київській області. Будинок площею майже в шістсот п'ятдесят квадратних метрів він придбав у 2008 році за два з половиною мільйони гривень.

Під Києвом у народного обранця цілих п'ять земельних ділянок (дві знаходяться в його власності, ще три він орендує). У 2006 році В'ячеслав Костянтинівський купив в Каїрі (столиця Єгипту) апартаменти в сто дев’ятнадцать квадратних метрів за півтора мільйона гривень. У столиці України у політика п'ять гаражів.

Задекларував народний депутат майно родичів. Так, він вказав, що його матері Оксані Михайлівні належить київська квартира в шістдесят шість метрів.

Також в столиці України є квартира і у Юліани Дементьєвої. У 2013 році вона обійшлася дружині парламентарія в один мільйон сімсот тисяч гривень. Загальна площа квартири вісімдесят сім квадратних метрів.

В'ячеслав Костянтинівський - любитель дорогих швейцарських годинників. Він власник шести пар наручних годинників фірми Rolex на загальну суму в чотириста тисяч гривень. Політику належить нарізна мисливська зброя AWM 300WM вартістю двісті тридцять шість тисяч.

У декларації народний обранець зазначив дорогоцінні речі і ювелірні вироби: кілька наборів сережок і каблучки з діамантами, сапфірами і смарагдами від De Grisogono, сумку від Chanel, шубу, годинник з діамантами від Chopard, браслет з білого золота з діамантовою крихтою.

В'ячеслав Костянтинівський в декларації вказав п'ять транспортних засобів: три автомобілі, мотоцикл Harley-Davidson і водний засіб. Дві машини належить самому депутату. Toyota Highlander 2015 року випуску обійшлася йому в півтора мільйона гривень, а Toyota LC 200 2017 року випуску за майже два з половиною мільйони гривень. Юліана Дементьєва пересувається на Mercedes G350d 2016 року, який обійшовся їй в три мільйони гривень.

Зарплата у народного обранця за рік склала двісті дев'ять тисяч. Таку ж суму він отримав в якості виплат по вкладах банку "Діамант". На виконання своїх депутатських повноважень В'ячеслав Костянтинівський отримав двісті п'ятдесят дві тисячі.

Дохід від відчуження рухомого та нерухомого майна подружжю Костянтинівський-Дементьєва принесло у 2017 році три мільйони гривень. Дохід від підприємницької діяльності дружини політика склав п'ятдесят і три тисячі гривень.

На рахунку в ОТП-банк В'ячеслав Костянтинівський зберігає двадцять три тисячі гривень, десять тисяч доларів і дев'ять тисяч євро. П'ятдесят три тисячі гривень в тій же фінансовій установі зберігає і Юліана Дементьєва.

Готівкою у політика задекларовано чотири мільйони триста тисяч гривень, тридцять одна з половиною тисяч євро і майже дев'ять з половиною мільйонів доларів. У дружини В'ячеслава Костянтинівського "готівковою" вісімсот сорок тисяч гривень.

Відео

Згадки про персону