Трифон Антов
  • Дата народження
    7 листопада 1976
  • Країна
    Україна
  • Соцмережі
Трифон Антов
1287

Трифон Антов

Антов Трифон Данилович: депутат Одеської облради, який намагався примазатися до Зе-команди на парламентських виборах

Трифон Антов - Фото 1

Антов Трифон Данилович — не бувши кандидатом від "Слуги народу", оформляв рекламу у стилістиці партії президента, був виключений з фракції "Наш край" за відсутність дисципліни, піарився за рахунок бюджету та нібито має зв'язки з кримінальним світом.

  1. Біографія
  2. Освіта
  3. Сім’я
  4. Кар’єра
  5. Компромат
  6. Декларація
  7. Посилання
  8. Відео

Біографія

Трифон Данилович Антов народився 7 листопада 1976 року в селі Дмитрівка (з 2016 року називає Дельжилер) Татарбунарського району Одеської області.

Освіта

Трифон отримав диплом інженера-будівельника в Одеській державній академії будівництва та архітектури та держуправлінця, закінчивши юридичну академію в Одесі.

Сім’я

Трифон Антов перебуває у шлюбі. Дружину звуть Олена. Одеський депутат — батько трьох дочок: Єлизавети, Анастасії та Ольги.

Кар'єра

Антов працював головним спеціалістом технічного відділу департаменту капітального будівництва Одеської ОДА, був начальником відділу контролю та безпеки в "Одеса ПорТранс". Потім Трифон обійняв посаду заступника начальника контрольно-ревізійного забезпечення у комунальному підприємстві "Одесміськелектротранс".

Трифон Антов - Фото 2

У 2015 році він став депутатом Одеської обласної ради від партії "Наш край". Трифон входить до складу постійної комісії з питань екології, природокористування, запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків. З лютого 2019 року він є позафракційним депутатом.

У тому ж 2019 році Трифон балотувався на парламентських виборах у якості самовисуванця. Однак з результатом у 7,22% голосів він став тільки четвертим на 141-му мажоритарному виборчому окрузі (місто Білгород-Дністровський, Татарбунарський райони, частина Кілійського району Одеської області).

Трифон входить у керівництво громадського об'єднання "Асоціація спортивної боротьби Одеської області". Він також член Болгарського народного зібрання.

Трифон Антов - Фото 3

Компромат

За інформацією журналістів, Антов має зв'язки з кримінальним світом. Так, депутат обласної ради "нібито дружить з кримінальним авторитетом Олегом Попеску на прізвисько "Ренійський".

Трифон Антов - Фото 4

"Попеску претендує на контроль бізнесменів та аграріїв у південно-західних районах Одеської області, підозрюється у збуті та виробництві марихуани".

В Одеську обласну раду Антов пройшов як представник партії "Наш край". Протягом трьох з половиною років він був членом однойменної фракції. Однак у лютому 2019 року Трифон був "звинувачений у відсутності політичної дисципліни" та виключений з лав фракції.

За словами Антова, причиною остракізму стало те, що він мав власну думку, а не голосував за вказівкою. "Насправді, я не веду себе так, як вони хочуть, не голосую "за вказівкою" зверху, тому що завжди мав та маю власну думку", — заявив депутат.

Крім того, депутат заявив, що його колишнім соратникам не вистачило сміливості, щоб викликати його "на засідання фракції та висловити своє невдоволення в очі".

Трифон Антов - Фото 5

Антов впевнений, що решта депутатів облради з фракції “Наш край” не самостійні, а "голосують за вказівкою одного "ляльковода". За інформацією місцевих засобів масової інформації в облраді фракція "управляється народним депутатом Антоном Кіссе".

У період з жовтня 2018 по жовтень 2019 року за даними Одеської обласної організації "Комітету виборців України" депутат Антов потрапив у топ прогульників обласної ради. За вказаний період він пропустив 43% засідань.

У червні 2019 року громадянська мережа "ОПОРА" виявила чотири факти використання кандидата в народні депутати Антова "інформації про реалізацію проєктів за кошти державного та обласного бюджетів на соціально-економічний розвиток територій для власного піару".

Під час парламентської кампанії-2019 року багато кандидатів у депутати Верховної Ради намагалися так чи інакше використовувати бренд президента Володимира Зеленського — "Слуга народу". З'явилося безліч фейковий громадських організацій на кшталт ПП "Слуга народу", ТОВ "Слуга народу", "Слуга для народу" і так далі.

Мажоритарники в політичній рекламі використали зелений колір, який асоціювався з Зеленським та його командою, називали себе "слугами народу". На цю хитрість пішов і Трифон Антов.

Трифон Антов - Фото 6

У червні 2019 року кандидат в нардепи (виборчий округ № 141) виклав у себе на сторінці у Facebook відео, де звертаючись до виборців, кілька разів називає себе "слугою народу" та висловлює свою лояльність до Володимира Зеленського".

У ЗМІ зазначили, що Антон "дійсно може підтримувати Президента та, як він сам виражається, є "слугою народу у душі". Однак він йшов як "самовисуванець і ніякого відношення до партії "Слуга народу" не має".

Потім самовисуванець почав використовувати й "абсолютно ідентичну з партією "Слуга народу" стилістику та кольорове оформлення рекламних матеріалів і навіть її офіційний логотип".

Трифон Антов - Фото 7

Але за даними преси, за використання чужої партійної символіки кандидат Антов отримав серед виборців образливе прізвисько.

"За це самозванця, перекресливши на його білборді слово "народу", прозвали "Слугою Урода", маючи на увазі "господаря" Віталія Барвіненко. Це прізвисько закріпилося за Антовим і в побуті".

Коли на зустрічах з виборцями у Трифона питали навіщо він видає себе за кандидата від Зе-команди, Антов тільки віджартовувався, що всі депутати є "слугами народу". Зрештою, вибори Антов програв, набравши трохи більше 7%.

Трифон Антов - Фото 8

Декларація

У квітні 2019 року Трифон Антов опублікував електронну декларацію про свої доходи за 2018 рік.

Депутат облради володіє двома земельними ділянками у селі Дельжилер (два гектари) та Одесі (400 кв.м.). Там же, в Одесі Антов має нежитлове приміщення (366,1 кв.м.) та квартиру (111,8 кв.м.). Рухомого майна, в тому числі автомобілів, у подружжя немає.

Трифон Антов - Фото 9

Єдиним джерелом доходу у 2018 році у Трифона була зарплата у комунальному підприємстві "Одесміськелектротранс". Вона склала 21 тисячу гривень. Грошові активи (банківські рахунки та готівкові кошти) депутат Одеської обласної ради в декларації не відобразив.

Посилання

Facebook

Facebook

Відео

Згадки про персону