Грищенко Тетяна Миколаївна: "слуга народу", яку підозрюють у зв'язках з "регіоналами"
Грищенко Тетяна Миколаївна: чи то безробітна, чи то няня "опоблоківця", яка стала народним депутатом та нібито мала роман із співробітником окружної виборчої комісії мажоритарного округу, за яким вона балотувалася до парламенту.
1. Біографія
2. Освіта
3. Сім'я
4. Кар'єра
5. Компромат
6. Декларація
7. Посилання
8. Відео
Біографія
Тетяна Миколаївна Грищенко народилася 27 серпня 1979 року у місті Малин Житомирської області.
Освіта
У Тетяни середня спеціальна освіта за спеціальністю «Бухгалтер». Диплом вона отримала у лісотехнічному коледжі рідного Малина.
Сім'я
Тетяна заміжня. Чоловіка звуть В'ячеслав. Згідно з декларацією Грищенко, він - пенсіонер. У Тетяни двоє дітей: доньки Ольга (прізвище по чоловікові - Мельник) та Світлана. Діти народилися від різних батьків. Старша дочка - співробітниця банку "ПУМБ".
Кар'єра
Грищенко працювала в управлінні експлуатації газового господарства на посаді контролера природного газу. Була інспектором з кадрів у Територіальному центрі соціального обслуговування Малинського району (надання соціальних послуг).
Тетяна входить до суспільної освітньої організації "СВІЧАДО". З 2010 по 2019 рік Грищенко була членом окружної та територіальної виборчої комісій на парламентських та президентських виборах. До 2019 року протягом декількох років була безробітною.
У липні 2019 року вона стала народним депутатом від партії «Слуга народу». Тетяна набрала 28,75% голосів на 66-му мажоритарному окрузі (місто Малин, Брусилівський, Коростишівський, Малинський, Народицький, Радомишльський, Хорошевський, Черняховський райони Житомирської області).
У Верховній Раді дев'ятого скликання Грищенко увійшла до аграрного комітету. Також народна обраниця є членом груп з міжпарламентських зв'язків з Естонією, Італією та Грузією, а також міжфракційних об'єднань "За ФОПів" та "Житомирщина".
Компромат
За даними преси, в першому турі президентських виборів 2019 року Тетяна підтримувала кандидата від політсили «Опозиційна платформа - За життя» Юрія Бойка. Однак у другому турі вона вже представляла Володимира Зеленського. Через декілька місяців з політичною силою нового президента - «Слуга народу» - Грищенко пройшла в парламент.
Також у ЗМІ повідомляють, що вона була членом окружної та територіальної виборчих комісій ще від Партії регіонів, а вже після 2014 - від "Опозиційного блоку". З чуток, Грищенко навіть працювала нянею у дітей одного з членів "Оппоблока".
Крім того, нібито у неї був роман зі співробітником ОВК 66-го мажоритарного округу, за яким вона балотувалася до Верховної Ради.
Тетяна Грищенко за кілька днів до виборів в інтерв'ю заявила, що "не впевнена у тому, що на Донбасі українська армія воює з проросійськими терористами".
На питання про те, як вона бачить подальше вирішення питання Донбасу і що робити з його жителями, які підтримали російських окупантів та воювали на їхньому боці, Грищенко дала дивну відповідь:
"З людьми? А вони сепаратисти? Ви дійсно знаєте, що вони воювали з українцями? », - з усмішкою відповіла кандидат в нардепи.
Декларація
Народний депутат володіє житловим будинком (54.6 кв.м.) у Малині. У 2007 році вона придбала його майже за 60 тисяч. Рухомого майна, у тому числі автомобілів Грищенко немає.
Не було й власних доходів у Тетяни у 2018 році. Пенсія чоловіка - 36 тисяч гривень. Зарплата доньки Ольги у банку склала 31 тисячу гривень. Грошові активи (банківських рахунків та готівки) народна обраниця не задекларувала.