Сергій Висоцький
  • Дата народження
    10 липня 1985
  • Країна
    Україна
  • Соцмережі
Сергій Висоцький
2047

Сергій Висоцький

Сергій Висоцький: збирач парламентських пліток і противник свободи слова

Сергій Висоцький - Фото 1

Сергій Висоцький - ще один народний депутат, який в Раду потрапив після Євромайдану. Він колишній журналіст, який виступає проти свободи слова, прикриваючись гаслами про порятунок Вітчизни. У парламенті він збирає плітки про те, хто і скільки отримує за голосування.

1. Біографія
2. Освіта
3. Сім'я
4. Кар'єра
5. Компромат
6. Декларація
7. Відео

Біографія

Сергій Віталійович Висоцький народився 10 липня 1985 року в місті Київ.

Освіта

Про наявність у Висоцького вищої освіти інформації у відкритих джерелах немає.

Сім'я

Сергій Висоцький одружений вдруге. Першу дружину народного обранця звати Тетяна. У шлюбі з нею у Сергія народилася дочка Емілія.

Нинішню дружину народного депутата звуть Юлія Товт. На ній парламентарій одружився у серпні 2018 року. У Юлії дві вищі освіти. Вона закінчила Київський національний університет культури і мистецтв та Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова. Має дипломи журналіста і психолога. Працює стилістом.

Сергій Висоцький - Фото 2

Кар'єра

Відсутність вищої освіти не завадила Висоцькому зробити хорошу журналістську кар'єру. З 2009 по 2011 рік Сергій був політичним оглядачем в журналі "Фокус". Крім того, він працював в "Економічних вістях", писав статті для "Комерсанта Україна", співпрацював з "Газета 24".

На ресурсі ЛігаБізнесІнформ Сергій Висоцький був спеціальним кореспондентом. У 2014 році він був заступником головного редактора "Новин-TV".

Спеціалізувався Сергій Висоцький на написанні політичних і кримінальних новин, розслідуваннях, репортажах, інтерв'ю.

Сергій Висоцький - Фото 3

Після Євромайдану Сергій Висоцький спробував себе в політиці. У вересні він вступив в партію Народний фронт. Уже в листопаді, на позачергових парламентських виборах, він опинився під сорок четвертим номером у цій політичній силі. Місце в списку виявилося прохідним.

Колишній журналіст з першої спроби став народним обранцем.

У парламенті він входить до комітету з питань свободи слова та інформаційної політики, де обіймає посаду секретаря.

Сергій Висоцький - член груп з міжпарламентських зв'язків з Латвією, Японією, США, Чилі, Перу, Великобританією і Ізраїлем. Також він є заступником члена постійної делегації в Парламентській асамблеї Організації з безпеки і співпраці в Європі.

Сергій Висоцький - Фото 4

Народний депутат відвідав дев'яносто один відсоток засідань парламенту. На засідання комітету Висоцький ходив рідше - всього сімдесят два відсотки.

З листопада 2014 року політик зробив сорок депутатських запитів, взяв участь в сімдесяти законопроектах і виступив у стінах Верховної Ради двадцять дев'ять разів.

Сергій Висоцький входить у керівництво громадської організації "Всеукраїнська мережа "Вільні люди".

Компромат

Сергій Висоцький за порушення правил дорожнього руху отримав штраф. Однак він не спромігся його виплатити.

Сергій Висоцький - Фото 5

Політик вельми негативно відгукувався про непідконтрольні Україні території Донбасу. Народний депутат заявив, що з цією частиною України необхідно розірвати економічні відносини і відрізати їх від країни відрізати, як гангрену.

У 2015 році журналісти зняли смс-переписку чоловіка, який сидів на місці Сергія Висоцького в парламенті і людиною, яка була підписана у нього в телефоні як Карл Волох.

В ході переписки обговорювалися умови, на яких фракція "Самопоміч" проголосує за відставку глави СБУ Валентина Наливайченка.

Сергій Висоцький - Фото 6

Народний депутат написав, що такими умовами став підкуп фракції і мера Львова Андрія Садового. Також в листуванні була згадана і Юлія Тимошенко. Парламентарій написав, що вона не буде голосувати за усунення Наливайченко, оскільки її політичній силі не заплатили.

Мер Львова вимагав від Сергія Висоцького доказів того, що він отримував хабарі. Якщо парламентарій їх не надасть Садовий пообіцяв подати на нього в суд за наклеп. Народний депутат публічно приніс вибачення за "некоректне висловлювання, яке стало публічним надбанням" львівському градоначальнику, "Самопомочі", а також Юлії Тимошенко. Він повідомив, що всього лише обговорював парламентські плітки.

У 2016 році заступник голови "Український вибір" Василь Німченко заявив, що на лідера громадської організації Віктора Медведчука готувався замах. За його словами, замовниками виступали народні депутати. Серед них звучало і ім'я Сергія Висоцького. Сам парламентар назвав ці заяви нісенітницею.

Прізвище Висоцького внесено у список українських фізичних осіб проти яких Російська Федерація ввела санкції.

Народний депутат був одним із співавторів законопроекту №9157, який обмежував свободу слова на телебаченні, а також голосував за проект закону №6688, спрямованого на обмеження свободи слова в українському сегменті Інтернету.

Сергій Висоцький - Фото 7

Декларації

Згідно з електронною декларацією, Сергій Висоцький не має нерухомості. У його декларації вказані земельна ділянка та житловий будинок, власницею яких є його мати - Тетяна Висоцька. Нерухомість знаходиться у селі Карапиші Київської області.

Народний обранець пересувається на автомобілі Mercedes-Benz S350. Машину Висоцький придбав в 2017 році за п'ятсот двадцять дев'ять тисяч гривень.

Зарплата парламентарія за рік склала двісті п'ятдесят тисяч. Ще стільки ж Сергій Висоцький отримав у якості компенсації витрат, пов'язаних з виконанням ним депутатських повноважень.

Сергій Висоцький - Фото 8

Компенсувала держава політику також витрати на оренду в Києві житла і проїзду по території України. В цілому він отримав майже сто тридцять тисяч. Дохід від відчуження рухомого майна приніс народному обранцеві суму в триста сімдесят одну тисячу гривню.

На банківських рахунках у парламентарія вісім з половиною тисяч гривень. Готівкою Сергій Висоцький задекларував двадцять тисяч доларів і шістдесят вісім тисяч гривень.

Відео

Згадки про персону