Мошенець Олена Володимирівна: журналіст економічних видань і парламентарій від "Слуги народу"
Мошенець Олена Володимирівна працювала редактором видань економічної сфери, у 2019 році успішно балотувалася до Верховної Ради.
1. Біографія
2. Освіта
3. Сім'я
4. Кар'єра
5. Компромат
6. Цитати і заяви
7. Декларація
8. Посилання
9. Відео
Біографія
Мошенець Олена Володимирівна народилася 6 березня 1983 року у місті Миколаїв.
Освіта
Олена Мошенець має дві вищі освіти. Економічну вона отримала у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, юридичну - в Академії муніципального управління (Київ). У Києво-Могилянській академії Мошенець пройшла курс цифрової журналістики.
Сім'я
Олена Мошенець заміжня.
Кар'єра
Більша частина трудової діяльності Олени Мошенець пов'язана з журналістикою. Першим місцем роботи стало видавництво "Бліц-Інформ".
Олена працювала в редакції Бізнес/медіа бюро ekonomika +, рейтингового видання "Топ-100. Рейтинги найбільших", регіональної редакції інформаційного порталу delo.ua. Була редактором і керувала спецпроєктами в газеті "Капітал".
У 2019 році була шеф-редактором ТОВ "Комунікаційний хаб "Економіка".
Відповідно до системи YouControl - онлайн-сервісу перевірки компаній Мошенець була засновником ТОВ "Мап Комунікейшн Груп", основним видом діяльності якої є надання консультацій з питань комерційної діяльності та управління.
У тому ж 2019 році Олена Мошенець взяла участь в парламентських виборах. У Верховну Раду вона балотувалася під п'ятдесят шостим номером у списку партії "Слуга народу".
За результатами виборів її місце стало прохідним і Мошенець отримала депутатський мандат.
Компромат
До 2014 року Олена очолювала редакцію газети "Капітал". Видання пов'язано з одним з найближчих прихильників втікача президента Віктора Януковича - глави Національного банку (2010-2012) і першого віцепрем'єр-міністра (2012-2014) Сергія Арбузова.
В інтерв'ю журналістам "Радіо Свободи" Мошенець заявила, що її робота у виданні не торкалася політичних тем. У сферу її компетенції входили спеціальні додатки до газети, які стосувалися тільки бізнес-тематики (агро, технології, медицина, управління і т.п.).
Цитати і заяви
Про шляхи розвитку антикорупційної політики
“На моє переконання політична корупція - це наслідок економічної корупції. Довгий час ми боролися з результатами. Зараз з'явився запит і бажання на викоренення самої природи корупції. Точніше створити такі умови, щоб вона не виникала зовсім.
Ми знаємо, що рівень тіньової економіки в Україні 30-60%, а втрати для ВВП дуже великі. Тому я вважаю, що результатом буде не кількість посаджених людей, а кошти, які повернуться в бюджет і рівень збільшення ВВП.
Декларація
Олена Мошенець електронну декларацію не подавала.