Наталя Кацер-Бучковська: стипендіат фонду "Віктора Пінчука" і лобіст "зеленої" енергетики в Україні
Наталія Кацер-Бучковська - молода прихильниця "зеленої" енергетики, голосуюча за обмеження свободи слова на телебаченні.
1. Біографія
2. Освіта
3. Сім'я
4. Кар'єра
5. Компромат
6. Декларація
7. Відео
Біографія
Наталія Володимирівна Кацер-Бучковська народилася 15 березня 1983 року в місті Бучач Тернопільської області.
Освіта
Юридичну освіту отримала у Львівському національному університеті імені Івана Франка у 2005 році. Крім того, в 2011 році Наталія закінчила Університетський коледж Лондона, де вивчала економіку і право. Стипендіат "Фонду Віктора Пінчука".
Сім'я
Наталя заміжня. Чоловіка звуть Юрій Кацер. Диплом юриста він також отримав у Львівському національному університеті імені Івана Франка.
Юрій є співробітником компанії "КПМГ-Україна", яка надає послуги в сфері бухгалтерського обліку та аудиту, консультування з питань оподаткування. Обіймає посаду керівника відділу юридичного консультування.
У Кацер-Бучковської двоє синів: Ігор (2011 року народження) і Марк (2016 року народження).
Кар'єра
Після закінчення Львівського університету Наталія Кацер-Бучковська працювала юрисконсультом, провідним фахівцем контрольно-ревізійної комісії, а також фахівцем департаменту з міжнародних відносин.
Майже рік, з березня 2007 по лютий 2008 року вона очолювала юридичний відділ в комунальному підприємстві "Київреклама".
У 2008 році Наталя влаштувалася в девелоперську компанію DeVision Group, B & S Holding. До липня 2013 року Кацер-Бучковська займала тут посаду керівника корпоративно-інвестиційного департаменту.
У вересні 2013 року Наталія стала директором консалтингової компанії KCG Investment Consulting. Паралельно з цим вона була аналітиком політичного видання з енергетичних питань "The European Sting", штаб-квартира якого знаходиться в Брюсселі.
У сьомому скликанні Верховної Ради (2012-2014 рік) Кацер-Бучковська була помічницею народного депутата з фракції "УДАР" Віталія Кличка Ольги Бєлькової. Працювала на громадських засадах.
У листопаді 2014 року Наталія сама стала народною обраницею. Вона балотувалася під номером п'ятдесят чотири за списками Народного фронту.
Парламентарій входить до комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки. Очолює підкомітет з питань сталого розвитку, стратегії та інвестицій.
Кацер-Бучковська - член груп з міжпарламентських зв'язків з Нідерландами, Мексикою, Великобританією, Швецією, Японією, Ізраїлем, Литвою та Швейцарією.
Також Наталія є членом української частини міжпарламентської асамблеї Верховної Ради України та Сейму Литовської республіки, виконавчого комітету Національної парламентської групи в міжпарламентському Союзі і заступником члена Української частини парламентського комітету асоціації.
Народна обраниця виступає прихильником "зеленої" енергетики і політики декарбонізації.
Наталія разом з Мустафою Найємом, Світланою Заліщук та іншими колегами по парламенту стала засновником суспільно-політичного руху "Дій з нами".
Компромат
У грудні 2018 року в центрі Києва сталася дорожньо-транспортна пригода. У поліцейських зведеннях повідомлялося, що одним з автомобілів, які потрапили в аварію, керувала народний депутат, прізвище якої починається на К. Ймовірно це була Наталія Кацер-Бучковська. Однак сама народна обраниця цю подію ніяк не прокоментувала.
У машині разом з парламентарем знаходився її малолітній син, якому знадобилась медична допомога. Травми виявилися несерйозними і дитину госпіталізовувати не стали. Винуватцем інциденту правоохоронці назвали водія другого автомобіля.
Наталя Кацер-Бучковська відвідала лише сімдесят один відсоток парламентських засідань і сімдесят - засідань комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки.
Причому в червні 2018 року парламентарій жодного разу не була присутня на пленарному засіданні. Офіційно вона пропустила засідання з невідомих причин.
Декларація
Наталія Кацер-Бучковська 28 березня 2019 року подала електронну декларацію за 2018 рік. У парламентарія і її чоловіка є по одній земельній ділянці в селищі Східниця Львівської області.
У Києві народний депутат живе в орендованій квартирі площею в сто вісімдесят дев'ять квадратних метрів. Власником нерухомості є Олександр Борисович Башенко.
Автомобіль у Наталії Honda Civic 2012 випуску. У 2015 році народна обраниця придбала машину за триста тисяч гривень.
Кацер-Бучковська володіє акціями ПАТ "Дружківський машзавод", її чоловік - акціями ПАТ "Укрнафта".
Зарплата у парламентарія за 2018 рік склала триста вісімдесят дві тисячі. Ще сімсот шістдесят чотири вона отримала як компенсацію витрат, пов'язаних з виконанням депутатських повноважень, оренди житла та відрядження за кордон.
Десять тисяч - матеріальна допомога при народженні дитини. Двадцять шість тисяч гривень склали банківські відсотки. Три з половиною тисячі парламентарю заплатили в якості страхових виплат.
Понад три мільйони гривень - зарплата Юрія Кацера в "КПМГ-Україна". Майже дванадцять тисяч чоловік політика отримав, як "додаткове благо". Шість з половиною тисяч склали відсотки від банківського вкладу.
На банківському рахунку у Наталії Кацер-Бучковської зберігається двадцять дев'ять тисяч доларів. У Юрія Кацера - сто вісімдесят вісім тисяч гривень.
Готівковими коштами парламентарій задекларувала понад мільйон гривень та тридцять одну тисячу доларів. У її чоловіка "готівкою" є майже півтора мільйона гривень, п'ятдесят дві з половиною тисячі доларів і двадцять п'ять тисяч євро.