Наталія Гунько
  • Дата народження
    15 лютого 1979
  • Країна
    Україна
  • Соцмережі
Наталія Гунько
2400

Наталія Гунько

Гунько Наталія Іванівна: "радикальна" депутат, чиє прізвище було замішане у рейдерському скандалі

Наталія Гунько - Фото 1

Гунько Наталія Іванівна - намагалася пройти до облради Київщини від БПП, але місцеві представники партії виключили цей варіант. Тоді вона балотувалася від Радикальної партії.

1. Біографія
2. Освіта
3. Сім'я
4. Кар'єра
5. Компромат
6. Декларація
7. Посилання

Біографія

Наталія Іванівна Гунько 15 лютого 1979 року у місті Бровари Київської області.

Освіта

Юридичну освіту Наталія Гунько отримала у Національній академії внутрішніх справ України у 2012 році.

Сім'я

Наталія Гунько заміжня. Обранця звати Анатолій (1976 року народження). Він також юрист і є директором ТОВ "Гільдія Права". Анатолій має частку у компанії "Інтер-Профіт" (46%, організація будівництва будівель та "Фінтехінвест" (10%, оптова торгівля будматеріалами). Займається підприємницькою діяльністю.

У 2015 році він безуспішно балотувався до Київської обласної ради від партії "Наш край", а у 2019 - до Верховної Ради від ВО "Батьківщина".

У подружжя Гунько двоє дітей: донька Катерина та син Костянтин.

Кар'єра

Наталія Гунько два роки (2003-2005) працювала секретарем у столичному Шевченківському районному суді. З 2008 року вона працює на посаді юрисконсульта у ТОВ «Гільдія Права». Згідно з декларацією, Наталя є власницею даної компанії.

Крім того, Гунько володіє компанією “Граніт Трейд” (виробництво цегли, черепиці та інших будівельних виробів з випаленої глини) і половиною прав на транспортну компанію "Експерт Круїз" (роздрібна торгівля деталями для автотранспортних засобів).

У 2015 році від Радикальної партії Наталія перемогла на п'ятнадцятому окрузі (Калинівка, Пухівка, Дмитров, Требухів, Княжичах та інші суміжні села) на виборах до Київської обласної ради.

Наталія Гунько - Фото 2

Гунько в обласній раді обіймає посаду секретаря комісії з питань екології, водних ресурсів, природокористування, ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та інших надзвичайних ситуацій.

Компромат

Чоловік Наталії Гунько, за інформацією ЗМІ, є фігурантом земельної афери на території Броварів. Так, наприкінці 2013 року місцева влада роздеребанила землі, які колись належали державному підприємству "Радіопередавальний центр".

Спочатку ці землі (96 га) були віддані в оренду 48-ми особам для «ведення особистого селянського господарства». Але вже через кілька днів всі власники одночасно перепродали "їх трьом особам, серед яких був і Анатолій Гунько. У його власності, відповідно до журналістського розслідування, виявилися ділянки, площею 44 га".

Далі, "на сесії громаді роз’яснили, що на цій землі нібито мають побудувати завод представники німецької фармкомпанії, яка на запит ЗМІ та активістів таку версію згодом спростувала". В цілому вартість цих земель, за підрахунками журналістів, прирівнюється "до річного бюджету міста Бровари".

На сесії Київоблради проєкт, за яким нібито повинно було відбуватись   будівництво фармацевтичного заводу представляли співробітники компанії "Техенерготрейд". Її власником є ​​відомий бізнесмен Володимир Поліщук, який одружений на племінниці прем'єр-міністра РФ Дмитра Медведєва. До бізнесу Поліщуків належать мережа "Ельдорадо", "Технополіс", ТРЦ "Гулівер", Банк "Михайлівський".

Наталія Гунько - Фото 3

З цією ж фірмою пов'язана компанія "Інтер-Профіт", співзасновником якої є Гунько. Восени 2015 року суд арештував ділянки, які були роздерибанені завдяки депутатам Броварської ради попереднього скликання.

Чоловік Наталії проходив підозрюваним "у кримінальному провадженні за фактом знищення державного "Радіопередавального центру" у Броварах і привласненні землі". Звинувачення вимагало "для Гунько запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, аргументуючи наявністю у нього "корупційних зв'язків з правоохоронними органами".

Генеральний прокурор України Юрій Луценко запевняв, що фігуранти зазначеного кримінального провадження завдали шкоді обороноздатності країни за часів російської агресії", оскільки на території ДП «Радіопередавальний центр» він і інші підозрювані "незаконно знищили працююче обладнання" за допомогою якого радіосигналом було покрито 95% відсотків території України, у тому числі окуповані території. Однак в 2019 році через брак доказів з Анатолія Гунько зняли підозру.

Зате в тому ж році він став кандидатом в народні депутати від ВО "Батьківщина". І по, даними преси, "використовував для власної агітації машини Київоблради". Журналісти припустили, що Анатолій "міг залучити службовий транспорт облради, використовуючи службове становище своєї дружини".

Наталія Гунько - Фото 4

 

За інформацією ЗМІ, в 2015 році Наталя Гунько пробувала в обласну раду "балотуватися від БПП, але місцеві представники цієї партії виключили цей варіант".

Тому Наталя пішла на вибори у якості представника Радикальної партії. В облраді вона потрапила в екологічну комісію. Як зазначають ЗМІ, "враховуючи родинні бізнес-справи, у Гунько може виникнути конфлікт інтересів при роботі в екологічній комісії облради".

Декларація

У березні 2019 року депутат Київоблради подала електронну декларацію про свої доходи за минулий рік.

На двох з чоловіком Наталія Гунько володіє п'ятнадцятьма земельними ділянками (Броварський район Київської області). В селі Гоголів у Наталії є житловий будинок (220,6 кв.м.), а у Зазим'ї - дача (585.5 кв.м.).

Депутат Київради задекларувала дві квартири в Броварах: свою (68,8 кв.м.) і чоловіка (105.5 кв.м.). Як об'єкти незавершеного будівництва Наталія Гунько вказала басейн (429.5 кв.м.) і гараж.

З цінного рухомого майна Наталія володіє двома шубами, двома кільцями з діамантами, золотими сережками з діамантами, хрестиком з золота з вкрапленнями діамантів. Анатолію належать наручний годинник швейцарського виробництва в кількості двох штук.

Автомобільний парк сімейства Гунько складається з шести одиниць. Двома володіє Наталя: Mercedes-Benz ML350 і BMW 730LD. Три автомобілі у її чоловіка: Skoda Octavia A5, Land Rover Range Rover, Acura MDX. Їхній син їздить на BMW X5, вартістю в 1,5 мільйона гривень.

У якості зарплати за 2018 рік у "Гільдії права" Наталія Гунько отримала 174,8 тисячі гривень. Обласна рада зробила їй кілька подарунків на загальну суму у 7,2 тисячі гривень. 600 тисяч вона отримала у якості гонорару згідно з цивільно-правового договору. Чоловік депутата за минулий рік заробив 3,3 мільйона гривень. Син - 369 тисяч.

Грошові активи (банківські рахунки і готівку) Наталія Гунько воліла приховати і не вказала в декларації.

Посилання

Особиста сторінка в Фейсбук

Згадки про персону