Наталія Бойко
  • Дата народження
    7 вересня 1989
  • Країна
    Україна
  • Соцмережі
Наталія Бойко
1718

Наталія Бойко

Бойко Наталія Андріївна: спортсменка, заступник міністра і кандидат в народні депутати

Наталія Бойко - Фото 1

Бойко Наталія Андріївна могла б зробити кар'єру в спорті, проте вирішила зайнятися правом і досягла посади заступника міністра енергетики. У 2019 році Наталія балотується до Верховної Ради.

  1. Біографія
  2. Освіта
  3. Сім'я
  4. Кар'єра
  5. Цитати і заяви
  6. Про завдання на посаді заступника міністра енергетики
  7. Про зміни на ринку газу і енергетики
  8. Про енергетичну незалежність України
  9. Декларація
  10. Посилання
  11. Відео

Біографія

Бойко Наталія Андріївна народилася 7 вересня 1989 року у Львові.

Освіта

Наталія Бойко закінчила восьму львівську школу. З 2006 по 2011 рік Наталія була студенткою юридичного факультету університету імені Івана Франка.

За студентською програмою навчалася в університеті Гумбольдта (Берлін), а також проходила стажування в австрійському Зальцбурзі на кафедрі екологічного та енергетичного права.

Володіє німецькою та англійською мовами.

Сім'я

Батько - Андрій Бойко (1963 року народження) - доктор юридичних наук, з 2003 по 2015 рік очолював юридичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка, з 2017 по 2019 рік був членом Вищої ради правосуддя.

Мати - Олеся Бойко - старший викладач кафедри іноземних мов та культури професійного мовлення у Львівському державному університеті внутрішніх справ. Автор п'ятдесяти статей.

Кар'єра

З травня 2010 по травень 2013 року Наталія була юридичним консультантом з регуляторних вимог у сфері енергозбереження та нафтогазової галузі у Київському центрі екологічного консалтингу та аудиту.

Ще в березні 2013 року Бойко переїхала до Німеччини. У Мюнхені протягом трьох місяців вона стажувалася у відділі корпоративного права компанії Noerr LLP.

З жовтня 2013 року Наталія Бойко почала працювати у компанії ERM: Environmental Resources Management у Франкфурті-на-Майні. Тут Бойко  протягом року займалася консультуванням і координуванням проєктів для газодобувного сектору та фінансових інститутів, спеціалізувалася на питаннях в сфері екології, правового регулювання, правил охорони праці і техніки безпеки на Україні.

Під час Євромайдану Наталія за контрактом працювала в Україні, а вже через рік вирішила повернутися на Батьківщину. 

У березні 2015 року вона стала радником Адміністрації Президента України по реформах в енергетичній сфері. З жовтня 2015 року Бойко була менеджером Національної ради реформ.

З початку 2017 року вона обіймає посаду заступника міністра енергетики та вугільної промисловості, де займається питанням європейської інтеграції. У тому ж році Бойко стала членом бюро Комітету зі сталої енергетики Організації Об'єднаних Націй.

Наталія Бойко - Фото 2

У 2019 році Наталія балотується в народні депутати. Бойко йде до Верховної Ради у складі партії колишнього Президента України Петра Порошенка "Європейська Солідарність". У партійному списку її прізвище значиться під двадцять четвертим номером.

Крім того, Наталія Бойко професійно займалася бойовими мистецтвами. Вона є майстром спорту з карате. Бойко ставала переможницею декількох міжнародних змагань, етапу Кубка Світу, європейської першості серед студентів і була призером Універсіади України.

Наталія Бойко - Фото 3

Наталя - член громадської організації "Діксі груп".

Цитати і заяви

Про завдання на посаді заступника міністра енергетики

"Головним моїм завданням було прийняття нової енергетичної стратегії. Вся наша команда працювала над цим протягом восьми місяців".

"Попередня стратегія була сфокусована на вугільному секторі. Наша стратегія повинна була стати не галузевою, а більш комплексною щодо того, як ми бачимо взагалі енергетичний сектор, його майбутнє. Вона є першою енергетично-екологічною, що є напрямком розвитку енергетичного права і енергетичних відносин в Європі".

Наталія Бойко - Фото 4

Про зміни на ринку газу і енергетики

"Якщо беремо ринок газу, то раніше був фактор Росії, яка була нашим єдиним постачальником. Тепер у нас є фактор Європи.

Реформа ринку газу завершена в повному обсязі. Тому що для побутових споживачів немає можливості працювати з ринком. Все ще ціна на газ регулюється урядом, що стримує питання відкриття ринку. В той самий час промислові споживачі вже можуть купувати газ у великої кількості трейдерів".

Про енергетичну незалежність України

"П'ять років у нас була чітка політика: ми максимально робили все для забезпечення енергетичної безпеки і незалежності. В першу чергу, від російського агресора. Зараз не тільки не можна послаблювати позиції, починати загравати в дискусіях про знижки від росіян, яку вони з барського плеча можуть нам дати.

Нам потрібно чітко зміцнювати цю політику і далі максимально триматися напрямку на євроінтеграцію енергетичного сектора. Дуже багато було вже зроблено. Крок за кроком нам потрібно будувати наші ринки газу. Потім інтегрувати їх в європейські і, нарешті, від'єднатися від російської голки.

Тому що ми чітко пам'ятаємо, що означає знижка на російський газ: це флот, війна, окупація. Я не хочу такої знижки. Я хочу, щоб Україна будувала сильний і незалежний енергійний сектор.

Ціна дешевого газу - це залежність від Росії. Нам необхідно збільшувати видобуток українського газу, формувати сильні ринки і рухатися в Європу".

Декларація

Наталія Бойко в березні 2019 року опублікувала електронну декларацію про свої доходи за 2018 рік.

У Львові у заступника міністра є одна власна квартира у сто тридцять дев'ять квадратних метрів. Ще однією Наталія Бойко володіє у спільній власності з батьками, а також братом і сестрою .

Наталія Бойко - Фото 5

У декларації Наталія вказала квартиру в столиці України, яка належить Державному підприємству "Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв". Цією нерухомістю Бойко користується разом зі своїм батьком.

З рухомого майна чиновниця зазначила колекцію картин, що належать Андрію Бойко.

Кандидат в парламентарі пересувається на Toyota C-HR 2016 року випуску, вартістю майже сімсот п'ятдесят тисяч гривень.

За роботу в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості в 2018 році чиновниця отримала п'ятсот тисяч гривень. Також Наталія Бойко вказала дохід свого батька. У 2018 році зарплата Андрія Бойка у Вищій раді правосуддя склала понад три мільйони гривень.

Наталія Бойко - Фото 6

Власного банківського рахунку у Наталії немає, у її батька в Райффайзен Банк Аваль зберігається сто сімдесят тисяч гривень. Готівковими коштами у неї є двісті двадцять тисяч гривень, вісімнадцять тисяч доларів і сім тисяч євро. У Андрія Бойка задекларовано шість мільйонів гривень і сто шістдесят тисяч доларів.

Посилання

Особиста сторінка Наталії Бойко в Фейсбук

Особиста сторінка Наталії Бойко в Linkedin

Адреса міністерства;: Київ, Хрещатик, 30.

Згадки про персону