Наталя Мосейчук
  • Дата народження
    30 травня 1973
  • Країна
    Туркменістан
  • Соцмережі
Наталя Мосейчук
1025

Наталя Мосейчук

Мосейчук Наталія Миколаївна: українська журналістка та телеведуча

Мосейчук Наталія Миколаївна — журналістка, ведуча ТСН на телеканалі 1+1 та програми “Право на владу”, кураторка соціального проєкту “Право на освіту”, а також кураторка проєкту “Школа супергероїв”.

  1. Біографія
  2. Сім’я
  3. Освіта
  4. Кар’єра
  5. Компромат
  6. Статки
  7. Посилання

Біографія

Наталія Мосейчук народилася 30 травня 1973 року в місті Теджен (на той час Туркменська РСР).

Сім’я

Дитинство Мосейчук важко назвати безхмарним. Вона донька військового, тому родина часто переїжджала. 

«Скрізь були по п'ять років», —  говорить Наталія. Жили і в Туркменістані, і в Угорщині. Мама була вчителькою Наталії, але не приділяла їй абсолютно ніякою уваги, щоб ніхто не подумав, що вона займається нею більше, ніж іншими дітьми. Мама говорила, що взагалі не знає, як Наталія навчилася читати й писати.

З батьками Наталія  переїхала до Бердичева, де закінчила школу.

Особисте життя

Наталія Мосейчук — у шлюбі. Її чоловіка звати Ілля. У пари двоє синів: Антон і Матвій. Зараз Наталія Мосейчук винить себе, що в молодості віддала свого сина Антона на півтора року на виховання батькам.

Шлюб з Іллею у Мосейчук не перший. Вона розповідала  про нього таке: поки вона будувала кар'єру й намагалася зачепитися на телебаченні, перший шлюб просто тріщав по швах. Жінка наважилася завершити стосунки, які вичерпали себе. Коли Наталія вже почала працювати на 1+1, у неї з'явився новий залицяльник.

«Коли я його зустріла вперше, я була заміжня. Він мені здавався страшенно пихатим. Він ходив вже в піджаках», - розповідає ведуча. Наполегливий фінансист Ілля таки добився від телеведучої першого побачення.

Освіта

Після здобуття середньої освіти Наталія Мосейчук вступила на факультет іноземних мов в Житомирському державному університеті ім. І. Франка.

Кар’єра

У 1993 році, ще будучи студенткою, Наталія Мосейчук розпочала свою кар'єру. Вона влаштувалася на посаду журналіста і телеведучої на житомирському обласному телебаченні.

Через п’ять років Наталія Мосейчук отримала роботу на популярному телеканалі «Інтер». Вона стала ведучою інформаційно-розважального шоу «Ранкове ревю».

Рік по тому Наталія стала ведучою новин на каналі «ЮТАР».

У 1999 році журналістка отримала посаду диктора новин телекомпанії «Експрес-інформ». А в 2005 році Наталія Мосейчук потрапила на «5-ий канал». Вона стала ведучою служби інформації. Незабаром вона виступила в ролі автора та ведучої програми «VIP-жінка».

У серпні 2006 року Наталія Мосейчук обійняла посаду ведучої програми «ТСН» (Канал «1+1»). Пізніше вона стала ведучою своєї авторської програми «Приховане життя». У ній розкривалися публічні та приватні сторони життя українських знаменитостей.

Наталія Мосейчук у 2010 році вела телеміст з української сторони в рамках шоу «Національний інтерес» телеканалу «Росія-1». Її потойбічним партнером став Дмитро Кисельов.

У 2016 році Наталія Мосейчук почала вести ток-шоу «Право на владу» («1+1»). Її співведучим став Сергій Іванов.

За версією журналу «Фокус», Наталія Мосейчук є однією з найбільш успішних телеведучих України. Журналістка також нагороджена відзнакою Верховної Ради України.

Благодійність

Телеведуча проявляє соціальну активність і бере участь в благодійних проєктах.

У 2015 році вона провела екскурсію  каналом «1+1» для вихованців інтернату. Діти також змогли спробувати себе в ролі тележурналістів.

У 2017 році Наталія Мосейчук долучилася до збору коштів для Юрія Синиці. Він потребував пересадки нирки. Телеведуча зробила з ним фотосесію та допомогла зібрати 60 тисяч євро на операцію.

Згодом Наталія Мосейчук допомогла зібрати гроші на операцію ще одному хлопчикові. У ефірі вона розповіла історію дитини. Ведуча відома своєю чутливістю. У 2018 році вона не змогла стримати своїх сліз в прямому ефірі випуску новин. Після сюжету про онкохворого хлопчика, друг якого організував благодійну акцію зі збору коштів на лікування, Наталія не змогла стримати емоцій. Завдяки небайдужості Наталії тоді вдалося зібрати 35 тисяч євро. Операцію хлопчикові зробили, вона пройшла успішно.

Наталія Мосейчук у ефірі ток-шоу “Право на владу” звернулася до президента Володимира Зеленського з проханням допомогти  13-річному хлопчикові, батьки якого були лікарями і обоє померли від коронавірусу. Сам хлопчик на той момент теж тяжко хворів та перебував під апаратом штучної вентиляції легенів. Мосейчук просила не тільки за Антона, вона вимагала, щоб усім лікарям, з якими сталося лихо під час пандемії коронавірусу, допомагали.

Школа Супергероїв

Наталія Мосейчук — кураторка Школи Супергероїв. Її відкрили у 2018 році при клініці Охматдит. Для школи Наталія Мосейчук також допомагала збирати кошти. Під час благодійного марафону Наталія Мосейчук посприяла збору 650 тисяч гривень. Саме ці гроші і використали для ремонту та відкриття Школи Супергероїв у відділені інтенсивної та еферентної терапії гострих інтоксикацій.

Згодом Наталія Мосейчук подбала про те, щоб окремі класи Школи Супергероїв відкривали в різних містах України. У 2020 році Школу Супергероїв відкрили у Херсонській лікарні, а через кілька місяців у Дніпрі.

У Охматдиті уже відкрили не оди клас Школи. У 2021 році з’явився уже третій клас закладу. На сьогодні в Україні загалом працюють вісім Шкіл Супергероїв (є така школа ще й в Житомирі).

Global Teacher Prize Ukraine

Наталія Мосейчук у 2021 році створила власну номінацію “Вибір серцем” в рамках Global Teacher Prize Ukraine. Телеведуча нагородила двох учителів. Одну премію отримав вчитель, що працює при лікарні в школі, а другу — вчитель-волонтер із прифронтової зони.

У 2017 році Наталія Мосейчук також стала ініціаторкою руху “Право на освіту”. За допомогою цієї ініціативи Наталія Мосейчук намагається впровадити якісну шкільну освіту в лікарнях. 

Видання “Новое Время” у 2021 році склало власний рейтинг найуспішніших жінок України. Наталія Мосейчук увійшла у топ-100 успішних жінок. Це була не перша подібна нагорода. За версією видання “Фокус” наталію Мосейчук також називали однією з найвпливовіших жінок в Україні.

Компромат

Погрози Наталії Мосейчук

Про погрози в ефірах та в соціальних мережах Наталія розповідає з гіркотою. 

«Рідко коли психіка може витримати такий «накал страстєй», і таке цькування, й такий булінг. Відкриваєш Фейсбук, бачиш чийсь труп, і кажуть «скоро ти така будеш». Шеремет теж їхав на роботу й не знав, що це був його останній день», - поділилася переживаннями Наталія Мосейчук у програмі ЖВЛ.

Скандальний зрив Наталії Мосейчук у 2019 році

Наталія Мосейчук на той момент вже була відомою ведучою і журналісткою. Однак після свого зриву в ефірі програми її популярність зросла в рази. В одній із програм “Право на владу” на питання журналістки Яніни Соколової Наталія Мосейчук просто вибухнула праведним гнівом.Такою ведучу до цього ще не бачили. Вона виговорилася, сказавши все, що думає про ситуацію в Україні.

“Наші бійці досі лопатами копають собі шанці. Це повага до них, Яніно? Цей висловив співчуття, а цей не висловив співчуття. Та горіть ви всі в пеклі зі своїми співчуттями”, — кричала ведуча.

Весь цей спіч стосувався того, що Яніна Соклова звернулася до Руслана Рябошапки з питанням. 

«Добре, скажіть, чи останніми днями була з боку Володимира якась інформація з приводу співчуття загиблим на війні?». Так і не отримавши відповіді на своє запитання, Яніна Соколова спробувала ще раз його поставити до представника команди Зеленського. Однак у розмову вступила ведуча ток-шоу "Право на владу" каналу "1+1" Наталія Мосейчук, яка дуже емоційно висловилася щодо співчуття бійцям з боку політиків.

Згодом Мосейчук пояснила, що її промова не стосувалася конкретно персони Яніни Соколової. Вона підкреслила, що не любить “маніпуляцій на крові”. 

Соколова потім прокоментувала ситуацію. Вона зазначила, що Мосейчук їй потім не телефонувала, хоч у неї є її номер. Крім цього, Яніна Соколова сказала, що їй шкода Наталію. Сама ж Мосейчук пізніше розповіла Каті Осадчій, що про свій зрив вона шкодує. Краще б країна цього не бачила, підкреслила телеведуча. 

Мосейчук влаштувала істерику в ефірі

У 2020 році, наприкінці нього, традиційно на ток-шоу “Право на владу” обговорювали, чого досягла Україна у переговорному процесі по врегулюванні питання Донбасу та Криму, порівнювали Президента Зеленського та Порошенка. Запрошені експерти зазначили, що якщо нічого не змінити у підходах до вирішення проблеми та упустити шанс, як це зробив Петро Олексійович, то Україна ризикує повторити історію.

Мосейчук привела статистику витрат на інститут Президенства. Цифри вона прокоментувала. «Апетит приходить під час їжі». Запрошений Артур Герасимов 

 зазначив, що кількість міжнародних поїздок, кількість контактів, зусиль, які були затрачені на міжнародній арені, щоб «спаяти» коаліцію, пояснюють ті витрати, які вона назвала.

Мосейчук же в свою чергу відповіла, що нікому ті поїздки не потрібні.

«Кому треба, щоб за наш рахунок ви там їздили розпивали дорогі коньяки», - випалила ведуча. Далі в ефірі почалась перепалка. Мосейчук доводила, що рівень держави рахується не поїздками президента за кордон, а тим наскільки добре живе середньостатистичний українець – медсестра чи вчитель.

Статки 

Скільки заробляє Наталія Мосейчук, невідомо. З програми “Світське життя” відомо, що вона має автівку Hyundai Santa Fe.

Посилання

Сторінка Наталії Мосейчук у мережі Фейсбук

Згадки про персону