Наріман Джелялов
  • Дата народження
    27 квітня 1980
  • Країна
    Узбекистан
  • Соцмережі
Наріман Джелялов
2575

Наріман Джелялов

Заступник глави Меджлісу кримськотатарського народу, політичний діяч, журналіст, викладач

Дата народження:
27.04.1980 р.
Рідне місто:
Навої (Узбекистан, РФ)

Коли Наріману виповнилося 9 років, він разом з батьками переїхав до Криму. Здобувши середню освіту, хлопець вступив в Одеський національний університет ім. І. Мечникова. Там Наріман Джелялов вивчав політологію.

Більшу частину свого трудового шляху Наріман присвятив журналістиці. Він працював ведучим на каналі «ATR». Також він був кореспондентом газети «Авдет».
Крім того, Наріман Джелялов викладав історію та правознавство в Сімферопольській міжнародній школі.

Паралельно Джелялов займався політологією. Він також приділяв увагу громадській діяльності в складі Меджлісу кримських татар. У 2012-му році Наріман Джелялов висувався на парламентських виборах, але незадовго до голосування відкликав свою кандидатуру.

Особисте життя

Інформація про сімейний стан Нарімана Джелялова не представлена в ЗМІ. Публікацій про його романтичні пригоди також немає.

Скандали

У 2015-му році Наріман Джелялов повідомив, що в будинках керівників осередків Меджлісу співробітники ФСБ проводять обшуки. Так, о 06:00 ранку ФСБ-шники завітали в гості керівнику кіровського відділення. Обшук тривав 2 години. У його ході так звані правоохоронці нічого не виявили.

У 2018-му році влада Криму створила список людей, які не визнають приєднання острова до території Росії. До нього увійшло безліч зірок шоу-бізнесу, журналістів та громадських діячів. Зрозуміло, цей чарт не обійшовся без Андрія Макаревича і представників Меджлісу кримських татар. Добірку створювала місцева громадська палата. Її жорстко засудив Наріман Джелялов. Активіст зазначив, що цей список порушує права людини на власну думку. Крім того, Наріман назвав список кримоненависників дурістю та мракобіссям.

Як пишуть у російських ЗМІ, кримські татари в цілому не проти приєднання до Росії. Так, за даними за 2015-й рік усього 21% татар незадоволений анексією Криму, 15% дивляться на те, що відбувається з позитивом. Переважна більшість не бачить ніяких змін. Кримські татари завжди жили в тяжких умовах, після анексії до того ж відключили електрику і підняли ціни до рівня московських. Як зазначають місцеві — головне, що на Батьківщині, не має значення під яким прапором.

Статок

Інформація про доходи Нарімана Джелялова не представлена в ЗМІ.

Фото й відео

Наріман Джелялов - Фото 1

Згадки про персону