Микола Левченко
  • Дата народження
    16 жовтня 1979
  • Країна
    Україна
  • Соцмережі
Микола Левченко
3642

Микола Левченко

Депутат ВР (VII скликання)

Дата народження:
16.10.1979 р.
Рідне місто:
Донецьк

Микола Левченко навчався на факультетах міжнародних відносин і правознавства.
Свою кар'єру він починав як шкільний учитель історії. У 1998-му році Микола Левченко став депутатом Куйбишевської райради. Через 4 роки він отримав мандат депутата Донецької міськради. Пізніше Левченко зайняв пост секретаря Донецької міськради (IV-VI скликань). У 2012-му році Микола став парламентським депутатом.

Левченко перебував у «Партії Регіонів». Коли на Донбасі розгорілася війна, він виступав за мирне вирішення конфлікту і приєднання до Росії. Незабаром він втік до Москви.

Особисте життя

31-го жовтня 2009-го року відбулося весілля Миколи Левченка. Його обраницею стала одеситка Аліса. Пара розписалася в Центральному донецькому Палаці одруження. Після того молодята та їхні гості вирушили в ресторан готелю «Вікторія». На весільній вечірці були присутні близько 100 осіб. Серед запрошених були мер Донецька Олександр Лук'янченко і російський політик Олексій Митрофанов.

Святкування розпочалося о 18:00 і тривало близько 4-х годин. Весілля обійшлося без традиційних конкурсів. Вечірка була виконана в стилі 70-80 рр. Гостей пригощали салатами «Олів'є» та «Шуба», а також оселедцем, лососем і яловичиною. Зрозуміло, не обійшлося без весільного триярусного торта.

Молодятам дарували квіти та предмети побуту. Один з гостей презентував незвичайний ролик, створений з кадрів радянських фільмів зі зміненим озвученням. У всіх сценах головним героєм був закоханий Микола Левченко. Ще один запрошений презентував живий виступ гурту «Самоцвіти».
Пізніше  у пари народилося п'ятеро дітей.

Скандали

Миколу Левченка називали креатурою олігарха Ріната Ахметова.
Микола неодноразово повідомляв, що в Україні має бути єдина державна мова — російська. Він також назвав українську мову другосортною.

Ще одним скандальним фактом з минулого Левченка стала його співпраця з «Союзом інтелектуальної молоді «Свобода, рівність, братерство». Члени цієї організації повідомили, що секретар Донецької міськради попросив їх вночі замалювати свастикою один із дворів Донецька. За цю послугу він запропонував 600 USD. Зображення свастики знадобилася йому для залучення громадськості до проблеми нацизму. Хлопці зробили свою справу, але грошей так і не отримали.

Варто відзначити, що проти Миколи Левченка часто проводилися різні акції протесту. Так, під час брифінгу в Києві невідомі бризнули в обличчя Миколі підозрілою білою рідиною. Як пізніше повідомив Левченко: «На пробу це виявився кефір. По-моєму, свіжий».

Якась жінка з натовпу викрикнула, що наступного разу це може бути кислота.
У січні 2014-го року Левченко голосував за «Диктаторський закон», який дозволив владі почати розстріл мітингувальників на Євромайдані.

Після Революції Гідності Миколу Левченка оголосили в розшук. Його дії на Донбасі та виражена антиукраїнська позиція привели його до звинувачення в сепаратизмі.

У 2017-му році Микола Левченко виступив на російському телебаченні. В ефірі політичного ток-шоу він заявив, що народ Донбасу війни не хотів. Він також повідомив, що не хоче, щоб Росія втручалася в справи України.

Статок

Згідно з декларацією, у 2013-му році Микола Левченко заробив 270083 грн. 234989 грн від цієї суми склала зарплата. Додаткові 35094 грн принесла матеріальна допомога.

На банківському рахунку сім'я Миколи зберігає 600000 грн.

Політику і його родичам належать 2 земельні ділянки та 2 житлові будинки. Також сім'я Левченко володіє трьома автомобілями («Toyota LAND CRUISER 200», «Toyota LAND CRUISER PRADO», «Mercedes-Benz S500») і мотоциклом «HONDA GL 1800A P1-1832».

Фото й відео

Микола Левченко - Фото 1
Згадки про персону