Микола Конопелько
  • Дата народження
    11 січня 1982
  • Країна
    Україна
  • Соцмережі
Микола Конопелько
3320

Микола Конопелько

Конопелько Микола Володимирович: підприємець і депутат Київради від партії «Слуги народу»

Микола Конопелько - Фото 1

Конопелько Микола Володимирович: підприємець, продюсер і друг доктора Комаровського.

  1. Біографія
  2. Освіта
  3. Сім’я
  4. Кар’єра
  5. Декларація
  6. Посилання

Біографія

Микола Володимирович Конопелько народився 11 січня 1982 року у місті Сєвєродонецьк Луганської області.

Освіта

У 2004 році Микола закінчив Луганський національний університет імені Тараса Шевченка. Має диплом за спеціальністю «Соціологія управління». Також Конопелько отримав бізнес-освіту (МВА) у Київській школі бізнесу та університеті Семфорда в американському штаті Алабама.

Микола Конопелько - Фото 2

Сім'я

Конопелько народився у сім'ї медпрацівників. Микола одружений на Наталії Бондар. Вона займається підприємницькою діяльністю. У подружжя двоє дітей: Микита і Даніїл.

Кар'єра

Майже два десятиліття Конопелько займається бізнесом. У 2001 році, на 2-му курсі університету Микола разом зі знайомими створив одне з перших в країні піар-агентств.

Конопелько займався проєктами у сфері бізнесу, охорони здоров'я та креативної індустрії. Власник групи компаній і керівник CRB Group. Йому належать компанії «Креатив Бутік» (основний вид діяльності — рекламні агентства) та «Креатив Бутик Филмс» (виробництво кіно- і відеофільмів, телевізійних програм).

Микола (спільно з доктором Євгеном Комаровським) став засновником соціальної ініціативи «Здорове Місто» і заснував Школу здоров'я киян, як комплексної програми освіти та оздоровлення людей.

Микола Конопелько - Фото 3

Підприємець організував «Школу сімейного лікаря» для навчання українських сімейних лікарів сільських амбулаторій, а також дитячу кіношколу «Kinder». Микола входить до складу правління Асоціації розвитку екосистеми eHealth України та громадської організації «Платформа Здоров'я».

Підприємець займався продюсуванням політичного телешоу «Українські нові новини», документальних фільмів «Наша Надія» та «Дніпропетровськ. Знову і назавжди», серіалу «Рибалки», художнього фільму «Герой мого часу».

У 2020 році Конопелько балотувався від партії «Слуги народу» до Київради. У загальному міському виборчому списку партії президента Микола йшов під 111-м номером. У списку по округу №2 (Дарницький район) він посідав друге місце. На окрузі конкретно за бізнесмена віддали свої голоси 1872 виборці (з тих, хто голосував за загальний список; перше місце на окрузі). Конопелько обраний депутатом по округу.

У IX скликанні Київради Микола увійшов до складу фракції «Слуги народу» і став першим заступником голови постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин.

Микола Конопелько - Фото 4

Декларація

У грудні 2020 року Миколу Конопелько опублікував електронну декларацію про свої доходи за 2019 рік.

Депутату Київради належить тільки п'ять машиномісць у Києві. Там же він орендує нежитлове приміщення (98,2 кв.м.). Дружина Микола володіє двома столичними квартирами (58 і 34,3 кв.м.). На матір Конопелько записані квартира (137,5 кв.м.) у Києві, а також земельна ділянка (576 кв.м.) та житловий будинок (35,4 кв.м.) у місті Старобільськ.

У Миколи та його дружини є по наручному годиннику Ulysse Nardin вартістю 40 тисяч гривень. Конопелько їздить на автомобілі Nissan Murano 2012 року випуску, Бондар — на Audi Q7 2008 року випуску. Депутат-бізнесмен — автор 14 авторських свідоцтв і торгових марок.

Микола Конопелько - Фото 5

За 2019 рік Микола у сукупності заробив 857,5 тисячі гривень. Дружина поповнила сімейний бюджет на 46,5 тисячі, а його мати — на 73 тисячі. Конопелько у банках зберігає 821,9 тисячі гривень, у Бондар — 1 292 гривень, мати депутата — 6 492 гривень.

Готівковими коштами Микола задекларував 1,2 мільйона гривень та 206 тисяч доларів. У його дружини готівкою зберігається 60 тисяч доларів і 320 тисяч гривень, у матері — 25 тисяч доларів.

Посилання

Сайт

Facebook

Facebook

Згадки про персону