Максим Жорін
  • Дата народження
    7 червня 1989
  • Країна
    Україна
  • Соцмережі
Максим Жорін
107

Максим Жорін

Жорін Максим Борисович: керівник Центрального штабу Нацкорпусу та екскомандир полку «Азов»

Жорін Максим Борисович — три роки провів в АТО у складі полку «Азов». Протягом року командував полком. У 2019 році балотувався до Верховної Ради. З січня 2020 року керує Центральним штабом партії «Національний Корпус».

  1. Біографія
  2. Освіта
  3. Сім’я
  4. Кар’єра
  5. Цитати та висловлювання
  6. Декларація
  7. Посилання
  8. Відео

Біографія

Максим Борисович Жорін народився 7 червня 1989 року у місті Рубіжне Луганської області.

Освіта

Максим має дипломи програміста Рубіжанського політехнічного коледжу (2008) та інженера-механіка Київського університету технології та дизайну (2014).

Сім'я

Максим Жорін одружений з Оленою Кучугурою. Подружжя має сина Всеволода.

Кар'єра

Максим був активним учасником Євромайдану. У 2014 році Жорін пішов добровольцем із батальйоном (згодом – полком) «Азов» до АТО. Воював із позивним «Мосе». Упродовж трьох років пройшов шлях від рядового бійця до командира полку. Очолював полк із серпня 2016 року по вересень 2017 року.

За цей час брав участь в Іловайському котлі, звільненні Бердянська, Маріуполя та Мар'їнки, командував Широкинською наступальною операцією. Має звання старшого лейтенанта національної гвардії України.

Восени 2017 року Максим став на чолі Харківської обласної організації партії «Національний корпус». У лютому наступного року він очолив міжобласне об'єднання осередків партії — «Терен Схід». На початку 2020 року Максима призначено керівником центрального штабу партії.

Влітку 2019 року Жорін балотувався на парламентських виборах самовисуванцем по 217-му мажоритарному округу (частина Оболонського району міста Києва). На момент подання документів до ЦВК Максим обіймав посаду директора харківської фірми «Азов Гуард» (діяльність приватних охоронних служб).

На виборах за екскомандира полку «Азов» проголосувало 5 617 (або 7,29%) виборців. Із цим результатом Жорін посів третє місце, поступившись Людмилі Костенко з «Європейської Солідарності» (21,35%) та Мар'яні Безуглій із «Слуги народу» (38,41%).

У лютому 2021 року Максим зареєструвався у селищі Макарів Київської області фізичною особою-підприємцем (основний вид діяльності – рекламні агенції).

Цитати та висловлювання

Про день пам’яті захисників

«День пам’яті захисників — дата, яка має нагадати всім "втомленим від війни", що ворог нікуди не зник. Його мета — не мир, не «домовленості десь посередині», а знищення України та українців. 

Цей день має нагадати і про головне правило - ворог зупиниться рівно на тому місці, де зупинимо його ми. Не переговорами та домовленостями, а зброєю та силою».

Про роль дипломатії у питанні окупованих територій

Ми не можемо розраховувати виключно на дипломатію для повернення наших територій. Але дипломатична робота є дуже важливою складовою в загальному Плані деокупації.

Дипломатична складова нашого Плану в першу чергу передбачає об’єднання переговорних майданчиків по Криму та Донбасу в єдиний, зміну Мінського переговорного формату на Будапештський, просування ряду важливих рішень на рівні міжнародних інституцій, направлених проти країни-окупанта РФ. Тільки послідовна серйозна робота може принести результати.

І головне, що ми маємо пам’ятати – в світі поважають лише сильних гравців.

Про Євромайдан

«Для значної кількості українців Майдан став моментом самовизначення. Для більшості правих він став логічним продовженням боротьби. У будь-якому випадку, виходили люди в першу чергу заради справедливості та шансу встановити в країні українську владу».

Максим вважає, що революцію ще не завершено, а святкувати перемогу Євромайдану можна буде лише тоді, коли в Україні встановиться українська національна влада.

Щодо Закону про колаборантів

«Після того, як ми звільнимо окуповані території та отримаємо над ним контроль – надзвичайно важливим стане саме притягнення до відповідальності тих людей, які там працювали на Російську Федерацію. Бо для нормального старту життя на цих територіях важливо відновити справедливість».

«Лише за 2020 рік РФ видала близько пів мільйона паспортів. Ми чули позицію уряду з цього приводу, що люди там є заручниками і це їхній спосіб вижити. Найоптимальніший варіант вирішення цього питання – надати можливість українцям протягом пів року здати російські паспорти та зброю. У такому випадку у них залишиться українське громадянство, але вони отримують обмеження протягом п’яти років займати певні посади, зокрема, у правоохоронних органах».

Про міграційну кризу на польсько-білоруському кордоні

«Те, що відбувається зараз на білорусько-польському кордоні - ніщо інше як елемент гібридної війни. Війни РФ проти цивілізованого світу. І не треба сподіватись, що на цій мігрантській кризі все завершиться. 

Сьогодні поляки стали основною мішенню для наших ворогів, тому вважаю абсолютно логічним не стояти зараз осторонь, а допомогти сусідам боротись з кремлівськими терористами.

Національний Корпус звертається до органів влади Республіки Польщі з офіційною пропозицією — українські націоналісти готові надати допомогу для того, щоб подолати цю кризу. В нашому русі багато ветеранів з досвідом бойових дій, які з високою мотивацією підтримають польський народ в захисті від кремлівських провокацій. Особисто готовий долучитись».

Про повномасштабний наступ РФ

Дивуватися на восьмий рік війни, що РФ готується на нас напасти як мінімум, дивно. Тому що військова агресія Росії на Сході триває, а Путін ніколи не відмовлявся від своєї ідеї захопити Україну, лише вичікуючи сприятливого моменту.

Декларація

У липні 2019 року перед парламентськими виборами Максим Жорін подавав електронну декларацію про свої доходи.

На той момент голова центрального штабу Нацкорпусу володів земельною ділянкою (1200 кв.м.) у Обухівському районі Київської області. Іншої нерухомості, у тому числі й житлової, у нього не було.

У січні 2018 року Максим став власником автомобіля Toyota Fortuner 2008 року випуску. В яку суму обійшлась машина він не вказав. При цьому доходів у 2018 році Жорін не мав. Зате було готівкою двадцять тисяч доларів.

Посилання

Telegram

Відео

Згадки про персону