Генеральний продюсер ОМКФ, член наглядової ради та співзасновник Української кіноакадемії та член Європейської кіноакадемії.
Дата народження: 08.11.1983 р.
Рідне місто: Київ
Після закінчення середньої школи Юлія Синькевич вступила до Національного університету Києво-Могилянська академія. Там дівчина вивчала юриспруденцію. Потім вона продовжила освіту за зовсім іншою, фактично полярною, спеціалізацією. Юля переїхала в Сан-Франциско. Там вона вступила в Консерваторію на клас вокалу. Правда, співу Синькевич навчалася всього рік.
У період навчання в Консерваторії Юля почала свою кар'єру. У період з 2006-го по 2008-й рр. вона працювала на фестивалі «Jazz Koktebel». Власне, відтоді Юлія Синькевич постійно фестивалить...
У 2010-му році вона отримала роботу на міждисциплінарному міжнародному фестивалі сучасного мистецтва «ГогольFest». У тому ж році вона поповнила команду компанії «Артхаус Трафік», яка займається дистрибуцією і кіновиробництвом. Юлія відповідала за співпрацю українських кіношників із закордонними колегами, а також займалася просуванням короткометражних картин на закордонні фестивалі.
Через 2 роки Синькевич перейшла в компанію «Clever group» на посаду керівника проектів. У тому ж році вона організувала Всесвітній видавничий форум від Всесвітньої газетної та новинної організації.
У 2013-му році Юлія Синькевич стала генеральним продюсером Одеського міжнародного кінофестивалю, який є одним з найбільших у своєму роді на Сході Європи.
У 2016-му році Синькевич виступила в якості продюсера документального фільму «Рідні». Режисер стрічки Віталій Манський показав історію своєї рідні, яка проживає в різних регіонах України з відмінними політичними поглядами. Другою сюжетною лінією картини стали українсько-російські взаємини.
Варто відзначити, що Юлія Синькевич відкрито висловлює свою громадянську позицію. Вона бере участь в акціях на підтримку Олега Сенцова, якого Росія звинуватила в тероризмі.
Особисте життя
Юлія Синькевич не поширюється про деталі зі свого особистого життя.
Скандали
В одному зі своїх інтерв'ю Юлія Синькевич повідомила: якщо режисер фільму — чоловік, жінки отримають менше ключових ролей. За словами кінопродюсера, гендерна дискримінація в українському і західному кіно дійсно існує. Щоб розв'язати проблему в Україні, спершу необхідно визнати її присутність.
Статок
Інформація про доходи Юлії Синькевич не представлена у відкритих джерелах.
Фото й відео