Український політик, політтехнолог, народний депутат України п'яти скликань. Виконавчий директор Фонду підтримки економічних досліджень. Глава юридичної компанії «Среднееевропейское агентство».
- Біографія
- Кар'єра
- Досягнення
- Чутки і скандали
- Статки і джерела доходів
- Особисте життя і сім'я
- Фото та відео
Біографія
Ігор Олексійович Гринів народився 10 березня 1961 у Львові. Має два дипломи про вищу освіту: хіміка і юриста.
Кар'єра
Кар'єру почав у 1983 році на посаді наукового співробітника у Львівському університеті імені Івана Франка. Ігор Гринів - один із творців на Західній Україні «Народного руху». До розвалу Радянського Союзу працював у львівському комітеті комсомолу, де займався питаннями національного відродження України. Ігор Гринів в кінці 1980-х очолював громадське об'єднання «Товариство Лева».
Досягнення
Ігор Гринів став народним депутатом 1 скликання Верховної Ради в 1990 році. В українському парламенті займався питаннями місцевого самоврядування. У березні 1994 року провалив вибори до Верховної Ради.
У 1994-1998 роках керував юридичною фірмою, займався громадською діяльністю. З 1997 року Ігор Гринів став членом партії «Реформи і порядок». У 1998 році знову не пройшов до парламенту. Але на виборах 2002 року, коли ПРП увійшла до складу блоку «Нашої України», Ігор Гринів знову став народним депутатом. У парламенті входив до Комітету у закордонних справах.
У 2006 році Гринів балотується до Верховної Ради від блоку «Пора-ПРП». Не пройшовши в парламент, Ігор Гринів залишає партію «Реформи і Порядок» і переходить до Юлії Тимошенко. Разом з «Батьківщиною» політик втретє стає народним обранцем.
У 2014 році ще раз змінює політичну силу. І на позачергові вибори в 2014 році йде з «Блоком Петра Порошенка». На президентських виборах Ігор Гринів був керівником виборчої кампанії Петра Порошенка. З 2014 року - радник президента, заступник глави Адміністрації Президента. У парламенті 8 скликання Ігор Гринів займається питаннями інформатизації і зв'язку. Глава фракції «БПП» у Верховній Раді.
Чутки і скандали
Виступив з пропозицією засекретити перелік інформації про майно народних депутатів і чиновників, а також прибрати кримінальне покарання за помилки в деклараціях.
Журналісти програми «Схеми» виявили невідповідність зароблених грошей і майна народного депутата. На запитання представників ЗМІ про суперечності в декларації Ігор Гринів відмовився відповідати.
Статки і джерела доходів
У декларації народний депутат вказав, що володіє будинком і чотирма земельними ділянками в селі Таценки Київської області, а також двома автомобілями.
Джерелами доходів є зарплата - 227 тисяч гривень і фінансування, пов'язане з депутатською діяльністю - 252 тисячі гривень.
Особисте життя і сім'я
Ігор Гринів - пристрасний колекціонер. Має 9 картин, 7 ікон XIV-XVI століть і володіє двома книгами XVI століття.
Народний депутат одружений. Дружину звуть Оксана Іванівна.
Двоє дітей: дочка Марія (1984) і син Роман-Данило (1993).