Андрій Пальчевський
  • Дата народження
    16 липня 1961
  • Країна
    Україна
  • Соцмережі
Андрій Пальчевський
4426

Андрій Пальчевський

Пальчевський Андрій Іванович: кандидат на посаду столичного міського голови та шахрай з багаторічним стажем

Андрій Пальчевський - Фото 1

Пальчевський Андрій Іванович — підприємець і політик, замішаний в скандалах, аферах і шахрайстві.

  1. Біографія
  2. Освіта
  3. Сім’я
  4. Кар’єра
  5. Армія
  6. Росія
  7. Україна
  8. Компромат
  9. Декларація
  10. Посилання
  11. Відео

Біографія

Андрій Іванович Пальчевський народився 16 липня 1961 року в Києві.

Освіта

За словами Андрія, коли він був школярем, його батько отримав роботу на Кубі. Тому атестат зрілості він отримав на "острові Свободи".

За вищою освітою Андрій вирушив у Москву. Тут Пальчевський закінчив Військовий інститут іноземних мов. Розмовляє на чотирьох іноземних мовах, серед яких такі екзотичні мови, як тайська і лаоська.

Крім того, він є дипломованим економістом харчових виробництв.

Сім’я

З 2012 року Андрій розлучений. У шлюбі з дружиною Оленою він провів три десятки років.

Пальчевський — багатодітний батько. У нього чотири спадкоємці: три сина (Андрій-молодший, Роман і Федір) і донька (Ганна).

Андрій Пальчевський - Фото 2

Кар'єра

Армія

Протягом восьми років після військового інституту Андрій служив в радянській армії. Він служив в Сибірі, ​​Середній Азії, а також в Лаосі, де був перекладачем.

У 30 років майор Пальчевський пішов у відставку. На "гражданці" Андрій деякий час працював в МДІМВ. Він читав лекції на військовому факультеті.

Росія

З 1991 по 1993 рік Андрій керував представництвом американської компанії Monsanto «нутрасвіт АГ».

Трохи пізніше Пальчевський вирішив спробувати себе у підприємництві. Першим його бізнесом стало виробництво пива. Підприємство "Квест ЮТС" заробило в 1993 році.

Пізніше бізнесмен увійшов до складу правління компанії ВАТ "Челябінскпиво". Як фахівець з міцних напоїв Пальчевський виступав на ефірах "Радіо Свободи".

Андрій Пальчевський - Фото 3

У 1995 році Андрій спробував себе в російській політиці. Він балотувався в Державну Думу і був третім номером у списку Партії любителів пива. Однак любителів ячмінного напою виявилося в Росії небагато. Партія Пальчевського на виборах набрала трохи більше половини відсотка.

Україна

На батьківщину підприємець вирішив повернутися після Помаранчевої революції.

У Києві Пальчевський змінив характер свого бізнесу. У 2005 році він відкрив медичний центр "Євролаб", а також центр діагностики під назвою "Центр лабораторних досліджень".

Бізнесмен заснував авіаційну компанію "Нова авіація України", зайнявся будівельним (компанія "Сіті Інвест Сервіс") і іншим бізнесом.

Протягом трьох місяців в 2010 році Андрій Пальчевський провів в якості державного службовця. Саме стільки він пробув на посаді першого заступника міністра з питань сім'ї, молоді та спорту (відомство тоді очолював Равіль Сафіуллін).

Андрій Пальчевський - Фото 4

У 2011 році Андрій дебютував як телеведучий. На Першому національному він почав вести передачу під назвою "Глибинне буріння". В гості на телешоу Пальчевський запрошував як представників шоу-бізнесу (Карлос Сантана, Борис Гребенщиков), так і громадських діячів України (Любомир Гузар, Мирослав Попович, Віталій Коротич).

Крім «Першого національного» Андрій був ведучим передач на інших телеканалах. Пальчевський став частим гостем політичних ток-шоу, де виступає в якості експерта, а також "соціального доктора".

Крім телебачення він виступає і на радіо. Андрій веде радіошоу "Каток" і "Kwasa Kwasa". Також бізнесмен виявив себе і як письменника. Йому належить авторство книги "М або Б", яка оповідає про взаємини між протилежними статями.

Тему взаємовідносин між чоловіками і жінками автор розвиває також в своїх публікаціях на сторінках глянцевих журналів.

Андрій Пальчевський - Фото 5

На президентських виборах 2019 року Андрій Пальчевський підтримав кандидата Володимира Зеленського. Саме в клініці "Євролаб" шоумен здавав аналізи, коли готувався до дебатів з Петром Порошенком перед другим туром голосування.

Після парламентських виборів 2019 року Пальчевський заявив, що він є прихильником Володимира Зеленського, але не його команди.

Восени того ж року в Києві почали з'являтися білборди із зображенням Пальчевського, які натякали на те, що підприємець має намір балотуватися в столичні міські голови.

Андрій Пальчевський - Фото 6

Влітку 2020 року Пальчевський офіційно висунув свою кандидатуру на посаду київського голови. Крім того, бізнесмен створив і власну партію, яку скромно назвав "Перемога Пальчевського". Даний політичний проєкт бере участь у місцевих виборах 25 жовтня.

Компромат

Андрія Пальчевського неодноразово називали шахраєм. Так, наприклад атестує кандидата в мери столиці журналіст-розслідувач Володимир Бойко.

Представник преси зазначає, що вперше на екранах персона Пальчевського з'явилася в 2009 році під час епідемії пташиного грипу. Тоді Андрій, не маючи медичної освіти, але представляючись епідеміологом і засновником компанії Eurolab, з розумним виглядом розповідав про те, як запобігти поширенню епідемії і які препарати слід приймати.

Андрій Пальчевський - Фото 7

До речі, тоді ж Пальчевський вступив в бій з не менш одіозною заступницею мера Києва Іреною Кульчицькою. Як відзначають журналісти, в розпал епідемії клініка Пальчевського розставила по столиці намети, в яких можна було безкоштовно здати аналізи на наявність захворювання.

Чиновниця Київради звинуватила підприємця в тому, що ця акція проводилася тільки заради піару власника клініки, а самі тести — неякісні.

У ЗМІ повідомлялося і те, що Пальчевський має подвійне громадянство. Перебуваючи довгі роки в Росії і навіть балотуючись в Держдуму, Андрій мав паспорт з двоголовим орлом. Повернувшись в Україну, бізнесмен нібито відмовився від російського громадянства і взяв українське.

Однак насправді "він не відмовився від російського громадянства і обманним шляхом отримав українське. За спрощеною процедурою, як уродженець Києва. Він не виконав обіцянку в декларації — здати російський паспорт", — заявляв Володимир Бойко.

Андрій Пальчевський - Фото 8

Крім того, журналіст розповів і про інші афери бізнесмена. За словами Бойка, за шахрайство Андрія поперли з роботи військового перекладача в Лаосі, а з Росії йому довелося бігти, рятуючись від кредиторів. Свою втечу з Москви підприємець пояснив тим, що конкуренти хотіли його отруїти.

На батьківщині Пальчевський "переконав Азарова, що є резидентом Головного розвідуправління Міністерства оборони РФ і спрямований сюди, щоб контролювати грошові потоки, що його треба обов'язково призначити куди-небудь міністром або заступником міністра". Правда, коли афера була розкрита, Пальчевського моментально викинули з держслужби.

Перед другим туром президентських виборів 2019 року клініка Eurolab потрапила в скандал через аналізи Володимира Зеленського. Коли кандидат в президенти опублікував результати аналізу крові, то всі звернули увагу на дату забору матеріалу — 2 квітня. Хоча шоумен здавав аналізи трьома днями пізніше. Це дало привід прихильникам Порошенко звинувачувати і Зеленського, і Пальчевського в підробці аналізів.

Андрій Пальчевський - Фото 9

"Відзначився" Пальчевський і під час уже нової епідемії — коронавіруса. Як пишуть ЗМІ, в квітні 2020 року в Eurolab з обшуками навідалися співробітники СБУ. Причиною стало те, що клініка "забула" повідомити про три виявлені випадки зараження коронавірусів. Цими трьома клієнтами були високопоставлені чиновники, які повернулися з французького гірськолижного курорту Куршевель.

Андрій Пальчевський - Фото 10

Журналісти викрили бізнесмена і тому, що він намагався нажитися на епідемії. Видання "Вести" повідомило, що в Eurolab експрес-тести для визначення зараженості коронавірусів продаються з дикою націнкою — 1561 гривня. Основний тест "можна" придбати взагалі за космічними цінами — 16 000 тисяч гривень.

"При цьому роздрібна вартість експрес-тестів на ринку — 300-400 грн, а основного — близько 60 євро. Принаймні, стільки він коштує в Німеччині".

Андрій Пальчевський - Фото 11

Журналісти відзначають, що "команда Пальчевського", з якою він збирається балотуватися до Київради, складається з депутатів БПП з корупційним шлейфом. Пальчевський прихистив Максима Шкуро — корупціонера, який змінив безліч партій, а також фігуранта антикорупційних розслідувань Сергія Майзеля.

Місце в "Перемозі Пальчевського" знайшлося і для скандальних Людмили Костенко і Антона Дрепіна. Першу поліція зловила, коли вона була за кермом автомобіля в нетверезому стані. Другий "відзначився" тим, що проходив у справі про присвоєння коштів даного підприємства в особливо великих розмірах при будівництві Театру на Подолі — підрядник виконав роботи на суму близько 300 тисяч гривень, а отримав 32 млн.

Андрій Пальчевський - Фото 12

Декларація

Андрій Пальчевський не є державним діячем, тому не подавав електронних декларацій.

Відомо, що бізнесмен — мільйонер. Однак свій фінансовий стан він намагається не афішувати. Як Пальчевський сам заявив в одному з інтерв'ю, найбільший прибуток йому приносить криптовалюта.

Підприємець захоплюється мореплавством (закінчив морську школу в Барселоні). Пальчевський — власник трьох яхт (парусного, спортивної і моторної).

Посилання

Официальная страница в Фейсбук

Youtube

Відео

Згадки про персону