На Миколаївщині пожежа в екосистемі перекинулась на житлові будинки
На Миколаївщині пожежа в екосистемі перекинулась на житлові будинки

На Миколаївщині пожежа в екосистемі перекинулась на житлові будинки

На Миколаївщині займання сухостою поширилось на житловий сектор у Вознесенському районі, в двох селах горіли будинки і господарські споруди.

Про це у Телеграмі повідомляє ГУ ДСНС у Миколаївській області, передає Укрінформ.

«Окремої уваги заслуговують дві масштабні пожежі, які виникли у Вознесенському районі у с. Новогригорівці Дорошівської громади та у с. Водяному Єланецької громади. Горів сухостій поруч із житловим сектором, та полум’я встигло дістатись до приватних домоволодінь. В результаті вогнеборцям довелось просто виривати з вогню майно громадян», - йдеться у повідомленні.

Згідно з повідомленням, на двох пожежах вдалося вберегти від знищення п’ять житлових будинків і шість господарчих споруд та гараж. Утім, знищено сараї та будівлі, які не експлуатувалися. Площа горіння становила відповідно 5 га та 10 га відповідно.

Загалом за минулу добу на Миколаївщині сталося 59 пожеж, з них 55 - на відкритих територіях. Загальна площа всіх пожеж становила понад 89 га.

Як повідомлялось, у липні рятувальники понад сім годин гасили пожежу у лісовому масиві «Мар’їне урочище» на загальній площі понад 10 га.

Фото: ДСНС

Теги за темою
пожежа ДСНС
Джерело матеріала
loader