Ворог продовжує атаки, ЗСУ просунулися в напрямку Покровська: огляд фронту від ISW за 20 серпня
Ворог продовжує атаки, ЗСУ просунулися в напрямку Покровська: огляд фронту від ISW за 20 серпня

Ворог продовжує атаки, ЗСУ просунулися в напрямку Покровська: огляд фронту від ISW за 20 серпня

Про це повідомляє 24 Канал з посиланням на звіт Інституту вивчення війни (ISW).

На яких напрямках фіксують просування ворога?

  • 19 та 20 серпня бойові дії тривали в невизначених районах Курської області.
  • Російські війська нещодавно просунулися на Сумському напрямку. Геолокаційні кадри від 19 – 20 серпня підтверджують, що окупанти захопили Безсалівку (на північний захід від Сум) і зайшли в центральну частину Олексіївки (на північ від Сум).
  • 20 серпня російські війська продовжували наступальні дії на півночі Харківщини, однак підтвердженого просування не зафіксовано.
  • На Куп'янському напрямку ворог також намагався наступати, але безрезультатно.
  • Того ж дня росіяни атакували в напрямку Борової, проте просунутися не змогли.
  • Нещодавно російські війська просунулися на Лиманському напрямку. Геолокаційні кадри, опубліковані 20 серпня, свідчать про просування окупантів у межах південного Зарічного (на схід від Лимана).
  • Російський наступ також тривав у напрямках Сіверська та Часового Яру, проте без підтверджених успіхів.

Ситуація на фронті / Карти ISW

  • На жаль, ворожій армії вдалося просунутися на Торецькому напрямку. Геолокаційні відеозаписи від 19 серпня свідчать про те, що російські війська нещодавно просунулися на південь від Олександро-Шультиного.
  • Українські війська нещодавно просунулися в напрямку Покровська. Геолокаційні відеозаписи, опубліковані 20 серпня, свідчать про те, що Сили оборони звільнили Петрівку (на північ від Покровська).
  • Російські війська провели наступальні операції в напрямку Новопавлівки 20 серпня, але не просунулися.
  • Росіяни нещодавно просунулися в напрямку Великомихайлівки. Геолокаційні кадри від 20 серпня показують, що підрозділи 57-ї мотострілецької бригади Росії підняли прапор у північній частині Новогеоргіївки, що свідчить про її захоплення (південний схід від Великомихайлівки).
  • 20 серпня російські війська продовжували наступ у східній частині Запорізької області, але підтверджених успіхів не досягли.
  • Також 20 серпня ворог здійснював обмежені атаки в Херсонській області, однак без просування.

Що відомо про ситуацію на фронті: останні новини

  • 21 серпня стало відомо, що Сили оборони України повернули під свій контрольбільшу частину населеного пункту Товсте, що у Донецькій області. Наразі українські захисники продовжують знищувати ворога з повітря і на землі.
  • Наразі найгарячішими напрямками фронту залишаютьсяПокровський, Добропільський і Новопавлівський. Також противник посилює тиск на півночі Донецької області, на Лиманському напрямку.
  • Водночас, за даними ЦПД, російські воєнні кореспонденти дедалі рідше звертають увагу на ситуацію в Сумській області, оскільки загарбники стикаються там зі значними втратами й змушені поступово відступати на кількох ділянках фронту.
Теги за темою
Донецька область
Джерело матеріала
loader
loader