Забезпечує нафтою 2 нафтопроводи: у Генштабі розповіли деталі про удар по "Унєчі" на Брянщині
Забезпечує нафтою 2 нафтопроводи: у Генштабі розповіли деталі про удар по "Унєчі" на Брянщині

Забезпечує нафтою 2 нафтопроводи: у Генштабі розповіли деталі про удар по "Унєчі" на Брянщині

Про це пише24 Канал з посиланням на Генштаб ЗСУ.

Що відомо про ураження нафтоперекачувальної станції в Росії?

В Генштабі розповіли, що в ніч проти 13 серпня підрозділи ракетних військ і артилерії, Сил безпілотних систем ЗСУ, ГУР МО України, у взаємодії з іншими складовими Сил оборони уразили низку важливих об'єктів ворога.

Зокрема, у Брянській області Росії ураженонафтоперекачувальну станцію "Унєча", задіяну у забезпеченні армії загарбників. Зафіксовано ураження і масштабну пожежу у районі будівлі підпірної насосної станції,
– ідеться в повідомленні.

Крім цього, як вказують в Генштабі, є дані про вибухи в районі резервуарного парку і ділянки розміщення магістральних та підпірних насосів.

"Унєча" забезпечує транспортування нафти одночасно для двох нафтопроводів. Щорічно має потужність прокачувати 60 мільйонів тон сировини.

Наразі детальна інформація щодо наслідків ураження уточнюється.

В Генштабі наголошують, що Сили оборони продовжують вживати всіх заходів, щоб підірвати воєнно-економічний потенціал армії агресора, забезпечення пально-мастильними матеріалами загарбницької армії та змусити Росію припинити війну проти України.

Джерело матеріала
loader
loader