Азербайджан відмовився від участі в засіданні міністрів внутрішніх справ країн СНД у Росії
Азербайджан відмовився від участі в засіданні міністрів внутрішніх справ країн СНД у Росії

Азербайджан відмовився від участі в засіданні міністрів внутрішніх справ країн СНД у Росії

Міністр внутрішніх справ Азербайджанської Республіки не брав участі у засіданні Ради міністрів внутрішніх справ країн-членів СНД у Санкт-Петербурзі (РФ).

Про це повідомляє АРА, передає Укрінформ.

Зокрема, на засіданні у вівторок, 12 серпня, обговорювалися питання спільної боротьби зі злочинністю, взаємодії правоохоронних органів, проблеми незаконної міграції та шляхи їх вирішення, використання інформаційно-комунікаційних технологій та ін.

У ньому взяли участь представники Росії, Вірменії, Білорусі, Казахстану, Киргизстану, Таджикистану, Туркменістану та Узбекистану.

Згадки про представника Азербайджану також немає і на офіційному порталі СНД.

За інформацією АРА, глава МВС Азербайджану відмовився від участі у цьому заході.

Як повідомляв Укрінформ, відносини між Росією та Азербайджаном погіршилися після катастрофи азербайджанського пасажирського літака, який був збитий російською системою ППО в грудні 2024 року. Літак розбився поблизу міста Актау в Казахстані. Загинули 38 із 67 людей, які перебували на борту.

За інформацією начальника Головного управління розвідки Міноборони України Кирила Буданова, лайнер збили російською системою ППО "Панцир-С1".

Президент Азербайджану Ільхам Алієв заявив, що Азербайджан вимагає від Росії визнання провини у катастрофі літака компанії AZAL, який летів з Баку до Грозного, та готує документи для подачі позову в міжнародні судові інстанції.

Фото: АА

Теги за темою
Росія Азербайджан
Джерело матеріала
loader
loader