Україна має бути залучена до переговорів про свою територію - глава МЗС Іспанії
Україна має бути залучена до переговорів про свою територію - глава МЗС Іспанії

Україна має бути залучена до переговорів про свою територію - глава МЗС Іспанії

Міністр закордонних справ Іспанії Хосе Мануель Альбарес наголосив на важливості залучення України до всіх перемовин щодо її майбутнього.

Про це він заявив напередодні зустрічі очільників зовнішньополітичних відомств країн ЄС, передає Укрінформ з посиланням на Sky News.

За словами Альбареса, «ніхто не повинен нічого вирішувати щодо території Українибез українського уряду».

Коментуючи майбутню зустріч лідерів США і Росії Дональда Трампа і Володимира Путіна, Альбарес сказав, що вважає «позитивним» те, що хтось сідає за стіл переговорів з очільником країни-агресора, щоб «говорити про мир, але про справжній мир, а не остаточне порушення суверенітету України чи європейської безпеки».

Глава іспанського МЗС також додав, що «якщо агресивна війна принесе Росії вигоду, світ стане більш нестабільним, і будь-хто може спокуситися відтяти частину території свого слабшого сусіда».

Як повідомляв Укрінформ, Трамп і Путін зустрінуться 15 серпня на Алясці. У суботу, 9 серпня, лідери ФРН, Франції, Фінляндії, Великої Британії, Італії, Польщі та глава Єврокомісії виступили зі спільною заявою, у якій наголошується, що Київ має отримати надійні гарантії безпеки після проведення переговорів, у яких має брати участь Україна за підтримки європейських партнерів.

Фото: https://twitter.com/jmalbares

Теги за темою
Україна Володимир Путін Дональд Трамп Іспанія
Джерело матеріала
loader