Сили оборони продовжують контролювати Дачне на Дніпропетровщині - Генштаб
Сили оборони продовжують контролювати Дачне на Дніпропетровщині - Генштаб

Сили оборони продовжують контролювати Дачне на Дніпропетровщині - Генштаб

У Генеральному штабі Збройних сил України спростували інформацію про начебто захоплення населеного пункту Дачне у Дніпропетровській області.

Як передає Укрінформ, про це Генеральний штаб повідомив у Фейсбуці.

"Сили оборони продовжують контролювати населений пункт Дачне у Дніпропетровській області. Інформація про його окупацію не відповідає дійсності", - ідеться у повідомленні. 

Як зазначили у Генштабі, українські захисники успішно руйнують наміри загарбників просунутися вперед, завдаючи значних втрат в живій силі та тримаючи визначені рубежі.

"Просимо довіряти лише офіційним джерелам та перевіряти інформацію. Разом до Перемоги", - наголосили в Генштабі.

Як повідомляв Укрінформ, Сили оборони України звільнили та повністю зачистили від російських загарбників село Безсалівка Сумської області.

Теги за темою
війна
Джерело матеріала
loader
loader