/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F0a3610f9df30fadaa28fe23666984c0d.jpg)
Супутники NASA зафіксували пожежу у районі сумнозвісного аеродрому "Приморсько-Ахтарськ"
Так, за 20 кілометрів від Самарияскраво палав тамтешній НПЗ. Місцеві жителі поділилися кадрами пожежі. Вони не приховували захвату від української "бавовни", передає 24 Канал.
Що відомо про атаку дронів на Приморсько-Ахтарськ?
За даними міноборони Росії, над Краснодарським краєм було збито 31 дрон.
О третій ночі моніторингові канали повідомляли про рух безпілотників у напрямку Приморсько-Ахтарська. Місцеві жителі в соцмережах розповіли про звуки вибухів і стрілянини. Тим часом супутники NASA зафіксували займання в районі однойменного військового аеродрому, розташовного на північно-східній околиці міста.
Пожежа на аеродромі "Приморсько-Ахтарськ" / Фото соцмережі
Саме звідси окупанти щоночі запускають "Шахеди" на Україну. На аеродромі дислокується 960-й гвардійський штурмовий авіаційний полк, що входить до складу 1-ї гвардійської змішаної авіаційної дивізії 4-ї гвардійської армії ВПС і ППО. На озброєнні полку перебувають штурмовики Су-25, Су-25УБ і Су-25СМ3.
Також "Приморсько-Ахтарськ" використовують для обслуговування авіації, яка бере участь в атаках на Запорізькому та Херсонському напрямках.
До слова, загалом над Росією та окупованими територіями 2 серпня уночі знешкодили 112 безпілотників.

