/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Ffe794afcc0ac1b096f8669c0c393d91b.jpg)
Українські аеророзвідники допомогли HIMARS знищити північнокорейську САУ «Коксан»
Аеророзвідники 4-го окремого полку БпАК Сил безпілотних систем виявили та скоригували вогонь РСЗВ HIMARS по північнокорейській САУ "Коксан".
Як передає Укрінформ, про це оперативно-стратегічне угруповання військ "Хортиця" повідомило у Телеграмі та оприлюднило відповідне відео.
Внаслідок ураження сталася вторинна детонація боєкомплекту: артилерійську установку було повністю знищено, а шістьох військовослужбовців розрахунку — ліквідовано.
Джерело: 14 Окремий Полк БпАК
Як повідомляв Укрінформ, поблизу Торського бійці 63-ї окремої механізованої бригади Збройних сил України “Сталеві леви” удвох атакували позиції російських штурмових бригад.
Фото ілюстративне
