/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2Fecdda8652a060fe9e3c93355dbd2b751.jpg)
Комбінований удар РФ по Києву: рятувальники показали моторошні кадри наслідків
Обстріл Києва 31 липня
Масована комбінована атака росіян на Київ цієї ночі забрала життя 6 людей. На жаль, кількість може зрости. Що ж до постраждалих — їх наразі 52.
Про це повідомляє ДСНС.
Обстріл Києва 31 липня
Домівки киян, які опинилися в епіцентрі нальоту, вщент зруйновані.
Обстріл Києва 31 липня
Як зазначається, на місці трагедії безупинно працюють надзвичайники. Тривають аварійно-рятувальні роботи. Допомогу надають медики, психологи ДСНС, волонтери та інші служби.
Обстріл Києва 31 липня
Ліквідація наслідків триває у Святошинському та Солом’янському районах столиці. До робіт залучені понад 300 рятувальників і 65 одиниць техніки ДСНС.
Обстріл Києва 31 липня
«Цієї ночі Росія знову била по мирних. Під прицілом — житлові будинки. Ще одна ніч страху, болю й невиправних втрат для українських родин…», — йдеться у повідомленні.
Цифра, на жаль, може зрости. Очікуємо на оновлену інформацію.

