/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F35%2F60403d689a5bd86e32cd609c4e2ee639.jpg)
Фінляндія та Естонія засудили масштабний російський удар по Києву
Міністерка закордонних справ головуючої в ОБСЄ Фінляндії Еліна Валтонен та її естонський колега Маргус Тсахкна відреагували на масований комбінований удар Росії по Україні у ніч проти 31 липня.
Про це пише "Європейська правда" із посиланням на їхні заяви.
У ніч проти 31 липня Росія вдарила по регіонах України.
Внаслідок удару у Києві зруйнований під’їзд житлового будинку, відомо про сімох загиблих людей.
"Ще один ранок, ще одна похмура картина.
Росія знову запустила ракети і безпілотники по сплячих цивільних жителях українських міст", – написав у соцмережі Х Тсахкна.
Він наголосив, що політичний і економічний тиск на Росію повинен швидко посилитися, щоб остаточно знищити її військову машину..
"Фінляндія залишається незмінним прихильником України, і ми постійно працюємо разом з їх союзниками і зміцнюємо Україну.
І тиснемо на Росію, особливо в економічній сфері", – додала Валтонен.
Донька спецпредставника президента США з питань України Кіта Келлога, Меган Моббз, також прокоментувала російський удар по регіонах України та заявила, що очільник Кремля Владімір Путін "випробовує рішучість і силу Америки".
Звернемо увагу, нещодавно американський президент Дональд Трамп заявив, що США почнуть вводити мита та інші заходи проти Росії через 10 днів, якщо Москва не продемонструє прогресу в припиненні війни в Україні.
Зокрема 30 липня він анонсував запровадження 25-відсоткових мит проти Індії з 1 серпня.
Варто зауважити, що Індія є одним з найбільших покупців російських енергоносіїв, а також купує у РФ велику кількість озброєння.

