/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F45%2F85e4728670e9b470249aed2dd1aea48c.jpg)
У штаб-квартирі могутньої компанії сталося масове вбивство
Загинув поліцейський
У Нью-Йорку (США) сталася стрілянина. Чоловік відкрив вогонь в центрі Мангеттена, вбивши чотирьох людей, один з яких офіцер поліції, після чого здійснив суїцид.
Як повідомляє CNN, одна поранена людина вижила і перебуває в критичному, але стабільному стані. Поліцейський, що загинув, — 36-річний Дідарул Іслам, був ветераном департаменту та іммігрантом з Бангладеш. Він був батьком двох дітей, а його дружина вагітна третьою дитиною.
Що сталося
Стрілець увірвався у хмарочос за адресою Парк-авеню, 345, де розташовані корпоративні офіси Національної футбольної ліги та інвестиційної фірми Blackstone. Він почав стріляти з гвинтівки по людях, які тікали. Після цього стрілок забарикадувався на 33-му поверсі, де пізніше його виявили мертвим.
Blackstone — це одна з найбільших компаній прямих інвестицій (private equity) у світі. Вони спеціалізуються на викупі компаній, інвестиціях у нерухомість, кредитуванні.
Що відомо про стрільця
Нападник діяв сам, комісар поліції Нью-Йорка Джессіка Тіш заявила, що стрілець — Шейн Девон Тамура з Лас-Вегаса. Він має "задокументовану історію психічного здоров'я", сказала вона, хоча його мотиви розслідуються.
За даними ЗМІ, Тамура був колишнім футболістом, який закінчив середню школу у 2016 році та грав як видатний раннінбек у Гранада-Гіллз. Він мав дозвіл на носіння вогнепальної зброї. Зброя, використана в нападі, була ідентифікована як гвинтівка AR-15.
Як повідомляв "Телеграф", 20 березня чоловік влаштував стрілянину у Києві. Він зайшов до приміщення компанії та кілька разів вистрілив у 53-річну працівницю. Після цього вчинив самогубство, стрибнувши у Дніпро з мосту.

