/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F8e181d1bee94ee09b77cf73e49b6095c.jpg)
США та Європа нарешті зробили прорив у підтримці України: відбулась важлива зміна
Варто зауважити, що жодна зі сторін не розкриває, що саме продали й що ми отримаємо. Про це 24 Каналу розповів політтехнолог Тарас Загородній, додавши, що за часів президентства Джозефа Байдена все було навпаки й це важлива зміна подій.
Чому нова схема більш дієва?
Саме така модель поведінки підходить у війні з Росією. Ворог не має знати, що саме ми отримуємо. Це принцип створення стратегічної невизначеності. Втім, можливо, не все куплене озброєння потрапить в Україну, адже також існують схеми заміщення зброї.
Наприклад, європейці дають те, що мають, а США надають їм нові засоби. Різниця в тому, що Байден робив це коштом американських платників податків і не питав у європейців, чи не хочуть вони долучитися,
– зауважив політтехнолог.
Коли прийшов Трамп – все змінилося. Він сам почав шукати гроші в Європи й знайшов їх. Тепер саме на цьому будуватиметься допомога Україні. Її ефективність ми побачимо на полі бою,
"Наскільки я розумію, то головна проблема у нас буде з КАБами. Нам потрібне нове обладнання на літаки F-16. Але це добре, коли наші партнери більше роблять, ніж говорять", – додав Тарас Загородній.
До того ж поки немає уточнення, які саме країни ЄС готові купувати зброю для України. Можна припустити, що серед них точно буде Норвегія, Швеція, Данія, Нідерланди, Німеччина й Велика Британія.
Зауважимо, західні ЗМІ повідомляють, що Німеччина вже передала 3 системи Patriot Україні. Загалом очікується передача 5 комплексів. Тривають переговори з Вашингтоном, який має замінити старі системи Німеччині на нові, щоб ті вирушили до України.

