В Одесі чоловік намагався вбити приятеля через ревнощі
В Одесі чоловік намагався вбити приятеля через ревнощі

В Одесі чоловік намагався вбити приятеля через ревнощі

В Одесі чоловік намагався вбити приятеля через ревнощі - Фото 1

Зловмисник наніс потерпілому декілька ножових поранень. Йому повідомили про підозру та обрали запобіжний захід.

Подія сталася наприкінці минулого тижня ввечері в Київському районі міста. Повернувшись до дому з дружиною після хмільних посиденьок, нетверезий 55-річний одесит заснув у кімнаті, а прокинувшись, побачив, що поряд з його жінкою сидить їх спільний 57-річний знайомий. Приревнувавши дружину чоловік побіг на кухню, схопив ножа та кілька разів вдарив ним приятеля у живіт, після чого пішов із квартири.

Сусіди викликали «швидку», яка доставила потерпілого до лікарні з множинними проникаючими колото-різаними пораненнями живота, а лікарі повідомили про інцидент поліцію. Правоохоронці затримали зловмисника в процесуальному порядку за місцем проживання, де під час обшуку вилучили ніж і направили його на експертизу.

За наявності достатніх доказів слідчі, під процесуальним керівництвом Київської окружної прокуратури міста Одеси, повідомили фігуранту про підозру у замаху на вбивство, тобто умисне протиправне заподіянні смерті іншій людині. За клопотанням правоохоронців суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Згідно з санкцією ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України правопорушнику загрожує позбавлення волі на строк до п’ятнадцяти років.

Слідство триває.

Одеське районне управління поліції № 1

Tweet
Джерело матеріала
loader
loader