У Лісабоні проведуть фестиваль українського кіно PROMIN’ Festival
У Лісабоні проведуть фестиваль українського кіно PROMIN’ Festival

У Лісабоні проведуть фестиваль українського кіно PROMIN’ Festival

Посольство України запросило на PROMIN’ Festival — перший фестиваль сучасної української культури в Португалії, який відбудеться з 25 по 27 липня.

Як передає Укрінформ, про це посольство повідомило на своїй фейсбук-сторінці.

На заході будуть представлені спеціально відібрана програма сучасного українського кіно, відеоарт та публічні дискусії. Це сприятиме діалогу між культурами та солідарності через мистецтво.

Офіційна церемонія відкриття відбудеться у п’ятницю о 19:00. У цей день покажуть фільм Forever-Forever режисерки Анни Бурячкової

Також буде проведена сесія питань і відповідей за участі режисерки.

Місце проведення: кінотеатр São Jorge, Лісабон (Av. da Liberdade 175, 1250-096). Детальна інформація доступна за посиланням.

Нагадаємо, у Молдові 26 липня відбудеться яскравий фестиваль «Культура єднає», який об’єднає українців, молдован і гостей регіону.

Теги за темою
Кіно Фестиваль
Джерело матеріала
loader