/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2Fa09d8dc7d456c220eb782a287ea97b9b.jpg)
Спека, зачинене авто і немовля всередині: в Івано-Франківську врятували тримісячну дитину
На щастя, її вдалося врятувати. Про це повідомляє 24 Канал з посиланням на першого заступника начальника Департаменту патрульної поліції Олексія Білошицького.
Як вдалося врятувати дитину з автівки?
За словами Білошицького, до патрульних звернулася налякана жінка. Її Audi випадково заблокувалась, а всередині залишився малюк. Правоохоронці миттєво зреагували та самотужки змогли відкрити двері.
Це могло закінчитись трагедією. Але цього разу все добре. Дитину врятували,
– підсумував Білошицький.
Патрульні врятували тримісячну дитину: відео патрульної поліції
А також зазначив, що важливо перевіряти, чи ключ від вашої машини у вас у руці, перш ніж грюкнути дверима. Білошицький закликав навіть "на хвилинку" не залишати дитину чи домашнього улюбленця в авто, адже спека не чекає.
Він порадив відключити функцію автоматичного блокування автівки та тримати запасний ключ у доступному місці.
До слова, раніше трагічний випадок із малюкомв авто стався у Сполучених Штатах. Батько випадково залишив свого однорічного сина в машині на задньому сидінні. Провівши весь день в автівці, хлопчик помер.

