У ChatGPT додалися функції агента-помічника
У ChatGPT додалися функції агента-помічника

У ChatGPT додалися функції агента-помічника

У ChatGPT додалися функції агента-помічника

Він тепер може зробити вам презентацію на роботу чи замовити квитки в кіно.

Компанія OpenAI додала агентські функції у ChatGPT. Тепер власники платних підписок Pro, Plus і Team можуть створювати собі персональних помічників, що можуть працювати автономно від власника. Особистий агент вміє виконувати складні багатоетапні завдання, як от самостійно створити презентацію на роботу чи придбати квитки в кіно. 

В Європейській економічній зоні послуга недоступна через регуляторні обмеження. Функцію ChatGPT Agent відкриють для мешканців ЄС після того, як OpenAI узгодить послугу із локальним законодавством, повідомляє Le Monde. В Україні цей агентський штучний інтелект (ШІ) теж поки що недоступний навіть для власників платних підписок. 

Команда розробників опублікувала на своєму YouTube-каналі відео з покроковим використанням сервісу. 

У ChatGPT додалися функції агента-помічника - Фото 1

Агенту можна надати доступ до пошти чи календаря. Тоді помічник зможе самостійно зчитувати листи і робити з них короткі інформаційні довідки. Або готувати чернетки відповідей чи вносити події із запрошень у календар. 

Водночас, OpenAI визнає, що ризики кібератак будуть вищими, якщо підключити агенту доступ до пошти та решти особистих сервісів, пише Le Monde. Саме тому розробники встановили обмеження, що не дозволяють алгоритму самостійно оперувати, наприклад, банківськими рахунками.  

Теханалітики Le Monde зазначають, що розробники все ж перебільшують ефективність ChatGPT Agent. Попри те, що сервіс працює краще, ніж агент-прототип Operator від OpenAI, все ж технологія робить помилки і поки не може повноцінно виконувати роль самостійного помічника. 

Зараз багато розробників працюють із агентським ШІ і жоден з них не досяг значного прогресу. Над своїми проєктами працює Meta, Google, Microsoft, Anthropic. Apple розглядає можливість залучити сторонніх підрядників, щоб доповнити ШІ-функціонал свого голосового помічника Siri.  

Ажіотаж навколо агентського штучного інтелекту навіть викликав хвилю шахрайства. Менші і більші розробники маскують під агентів звичайних чатботів і продають їх за великі гроші. Клієнти, що не орієнтуються у технології, не можуть вчасно виявити невідповідність. Це явище навіть отримало назву agent washing. Це як відмивання грошей, але в контексті штучного інтелекту.

Джерело матеріала
loader