/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F133%2F5ccbfa0fb021f0bcff079cc84183a505.jpg)
На Харківщині взято під варту чоловіка, який вчинив сексуальні дії стосовно 11-річної дівчинки
За процесуального керівництва Ізюмської окружної прокуратури Харківської області повідомлено про підозру 48-річному чоловіку у сексуальному насильстві щодо малолітньої особи (ч. 4 ст. 153 КК України).
Слідством встановлено, що 13 липня 2025 року одному з населених пунктів Ізюмського району фігурант, перебуваючи на території дитячого майданчика, побачив 11-річну дівчинку. Дитина повісила сумку на дерево та відійшла бавитися.
Чоловік скористався моментом, підійшов до речей дівчинки, витягнув з сумки мобільний телефон і почав шантажувати її.
Він завів дитину до покинутої будівлі та вчинив сексуальні дії.
Правоохоронці затримали зловмисника. Підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.
Досудове розслідування проводить СВ ВП №1 Ізюмського РУП ГУНП в Харківській області.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Харківська обласна прокуратура
Tweet
