/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F53%2F585d461810ef28c11c99230aff73603b.jpg)
Запас ходу — 760 км: представлено стильний сімейний електромобіль Mercedes
Лінійку Mercedes-Benz CLA третього покоління розширено – до седана приєднався спортивний універсал Shooting Brake. Модель дебютувала в електричних версіях, проте зберегла і бензиновий двигун.
Електромобіль Mercedes CLA Shooting Brake надійде в продаж із березня 2026 року за ціною від 57-58 тис. євро. Про нього розповіли на сайті німецького автовиробника.
Новий Mercedes CLA Shooting Brake зберігає елегантний стрімкий силует, проте став обтічнішим завдяки висувним дверним ручкам. А от "лице" автомобіля змінилося, причому в електричній версії замість решітки радіатора встановлено заглушку із візерунком у вигляді трипроменевих зірок Mercedes-Benz. До того ж, універсал дещо підріс.
Розміри Mercedes CLA Shooting Brake:
- довжина — 4723 мм;
- ширина — 1855 мм;
- висота — 1469 мм;
- колісна база — 2790 мм.
Як і в седані Mercedes CLA 2025, в салоні може бути встановлено два або три дисплеї на передній панелі, також доступна проєкція на лобове скло. У мультимедійну систему вбудували ChatGPT.
Сімейний універсал просторіший за попередника. Багажник Mercedes CLA Shooting Brake став дещо меншим (455-1290 л), зате в електричній модифікації з’явився додатковий 101-літровий відсік спереду.
Електромобіль Mercedes CLA Shooting Brake запропонували у двох модифікаціях:
- CLA250+ with EQ Technology — один мотор, задній привід, 272 к. с. і 335 Н∙м, 6,8 с до 100 км/год, максималка 210 км/год, батарея на 85 кВт∙год, запас ходу 761 км;
- CLA350 4Matic with EQ Technology — два мотори, повний привід, 354 к. с. і 515 Н∙м, 5 с до 100 км/год, максималка 210 км/год, батарея на 85 кВт∙год, запас ходу 730 км.
Електромотори Mercedes CLA вирізняються зниженою енерговитратою, а силова установка підтримує швидку зарядку потужністю 320 кВт. У такому режимі поповнити запас ходу електрокара на 310 км можна за 10 хвилин.
Бензиновий універсал Mercedes CLA отримаю 1,5-літровий турбомотор із 48-вольтною "м’якою" гібридною установкою. Його подробиці не розкривають, але відомо, що він буде дешевшим за електричні версії.
Раніше Фокус розповідав про новий електричний універсал Skoda Octavia.
Також ми писали про спортивний універсал BMW M3 в Києві.

