Українська стрічка «Ти — космос» здобула дві нагороди на фестивалі NIFFF у Швейцарії
Українська стрічка «Ти — космос» режисера Павла Острікова здобула Приз глядацьких симпатій (RTS Audience Award) та Приз молодіжного журі (Youth Jury Award) на швейцарському XXIV Festival International du Film Fantastique de Neuchâtel (NIFFF).
Фільм «Ти — космос» є науково-фантастичною трагікомедією спільного виробництва України та Бельгії. Він розповідає історію далекобійника Андрія, який перевозить ядерні відходи із Землі на супутник Юпітера. Після несподіваного вибуху Землі він залишається єдиним живим у Всесвіті. Та раптом на звʼязок виходить француженка Катрін, яка потребує допомоги.
Свої перші міжнародні нагороди фільм «Ти — космос» здобув 28 вересня 2024 року на Festival Européen du Film Fantastique de Strasbourg. Тоді стрічку відзначили головною нагородою фестивалю — Golden Octopus.
У лютому 2025 року кінострічка отримала приз глядацьких симпатій на Festival du premier film d’annonay 2025 — 42f edition. Також фільм здобув приз журі на фестивалі наукової фантастики у Вероні, нагороди у двох номінаціях на французькому фестивалі Hallucinations Collectives 2025 у Ліоні, а також нагороду Navigator Pirx як найкращий науково-фантастичний фільм у межах Haapsalu Horror & Fantasy Film Festival в Естонії.
20 листопада український глядач зможе оцінити стрічку на великому екрані. Переглянути офіційний трейлер можна за посиланням.
Міжнародний фестиваль фантастичного кіно NIFFF з 2000 року щорічно проходить у місті Невшатель та зосереджений на жанровому кіно: фентезі, фантастика, жахи, трилери та інноваційні форми візуального наративу. Серед відомих учасників фестивалю — Джордж А. Ромеро, Джо Данте, Джон Лендіс, Террі Гілліам, Хідео Наката.
Фото: кадр з фільму
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.
Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.

