На ВДНГ запускається серія наукових дискусій під президентським бортом Ту-134 "Політ думок". Перша тема — штучний інтелект
На ВДНГ запускається серія наукових дискусій під президентським бортом Ту-134 "Політ думок". Перша тема — штучний інтелект

На ВДНГ запускається серія наукових дискусій під президентським бортом Ту-134 "Політ думок". Перша тема — штучний інтелект

На території ВДНГ стартує експериментальний проєкт "Політ думок" від Київського авіаційного інституту.

На першій зустрічі 11 липня психолог, філософ, біологиня, авіаційний інженер, IT-шник та один секретний гість обговорять вплив штучного інтелекту на життя людини в форматі живої дискусії.

Вхід — донат від 150 грн, кількість місць обмежена.

На території ВДНГ стартує експериментальний проєкт "Політ думок" від Київського авіаційного інституту — серія науково-популярних зустрічей, що проходитимуть під крилом президентського борту Ту-134А-3, який виставляється на центральній площі ВДНГ.

Політ думок — це не традиційні академічні лекції. Це експериментальна жива дискусія, де шість експертів з різних галузей обговорюють одну науково-популярну тему з можливістю участі глядачів. Перша зустріч відбудеться в п’ятницю 11 липня о 16:00. На ній експерти обговорюватимуть користь і шкоду штучного інтелекту в різних галузях науки.

Після цієї зустрічі ваше ставлення до штучного інтелекту може змінитися — критики зможуть побачити в ньому друга, а палкі прихильники – усвідомити ризики необмеженого використання”, – додає Ольга Маслова, співорганізаторка та учасниця події, популяризаторка науки та власниця каналу Наукпопіл.

В дискусії також візьмуть участь:

  • Святослав Юцкевич, декан Аерокосмічного факультету КАІ, авіаційний інженер 

  • Руслан Мироненко, засновник “Печери Платона”, філософ, експерт з філософії свідомості

  • Мирослав Рябий, керівник НВЦ “Аеронавтика”, експерт з IT

  • Дмитро Томіленко, нейропсихолог в Product IT Foundation, експерт з впливу ШІ на психіку 

Державний університет «Київський авіаційний інститут» (в минулому НАУ) — провідний технічний університет України, який готує фахівців для авіаційної, космічної та IT-галузей. Університет активно співпрацює з сучасними технологічними компаніями (AJAX, Boeing, Vodafone та інші), забезпечуючи підготовку кадрів для різних сфер високотехнологічного сектору економіки.

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Теги за темою
наука
Джерело матеріала
loader
loader