Нові листки з'являться миттєво: швидке підживлення заміокулькаса
Нові листки з'являться миттєво: швидке підживлення заміокулькаса

Нові листки з'являться миттєво: швидке підживлення заміокулькаса

Грошове дерево не любить стояти в тіні, тому з такого місця рослину краще забрати, пише 24 Канал. Найкраще рослина росте під розсіяними чи прямими сонячними променями. Поливати дерево також треба обережно, оскільки воно дуже не любить перезволоженого ґрунту.

На розвиток заміокулькуса значно впливає вологість. Сухе повітря може призвести до засихання та відсутності листя. У такому випадку листя рослини потрібно протирати вологою ганчіркою або обприскувати з пульверизатора.

До речі, знайти добрива за найкращими цінами можна на Prom. А ще саджанці, ґрунт, інвентар і купа всього для городу. Ще й доставка з підпискою "Для своїх" буде безкоштовна.

Підживлення заміокулькаса

Для того, щоб на рослині з’явилися нові листочки, її можна підживити добривом для кактусів та сукулентів, які продаються у квіткових магазинах. А ще цілком підійдуть добрива, які легко зробити самостійно.

  • Цукрова вода – до 1 літра води додайте столову ложку цукру. Підживлення можна використовувати раз на місяць.
  • Яєчний порошок – до ґрунту з рослиною достатньо додати лише подрібнену яєчну шкаралупу.
  • Дріжджове добриво – змішайте 10 грамів сухих дріжджів з 2 ложками цукру та 3 літрами води.

Буває й таке, що значний полив призводить до гниття рослини. Врятувати заміокулькас зможе звичайна марганцівка. Спочатку треба видалити гниль та заражені корінці продезінфікованим ножем, а тоді зробити розчин.


Підживлення заміокулькаса / Фото Pexels

У фільтрованій теплій воді розчиніть марганцівку. Засіб повинен мати слабо-рожевий колір. Якщо він вийшов яскравим, то потрібно додати ще води, щоб не обпалити коріння. Тоді здорові корінці варто занурити в розчин марганцівки на 30 хвилин.

До слова, езотерики вважають, щодеякі рослини можуть негативно впливати на любовне життя, особливо для самотніх жінок. Більше про це розповіли у матеріалі.

Корінцям потрібно дати висохнути, а тоді пересаджувати рослину в новий субстрат. Після посадки рослину не варто поливати 2 – 3 дні, а старий ґрунт треба викинути.

Джерело матеріала
loader
loader