Де кияни та гості столиці можуть освіжитися в спеку. Адреси рамок-розпилювачів води
У столичних парках, скверах і на центральних вулицях міста встановлюють додаткові рамки-розпилювачі води для охолодження в літню спеку. Про це повідомляє «Главком» із посиланням на пресслужбу Київської міської державної адміністрації.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F28%2F0ff326289bd473ae67a0b6c65cb95a1a.jpg)
Зазначається, що районні комунальні підприємства по утриманню зелених насаджень поступово розширюють мережу таких рамок, щоб люди мали більше можливостей освіжитися просто під час прогулянки містом. У Департаменті наголошують, що рамки-розпилювачі виготовлені власними силами комунальних підприємств по утриманню зелених насаджень міста. Цього року рамки встановлять на 31 локації.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F28%2F9665a59240146852aedfeb39bddfaa52.png)
Комунальне об’єднання «Київзеленбуд» та районні КП УЗН запрошують киян і гостей міста користуватися такими рамками та просять берегти встановлене обладнання.
Перелік локацій, де встановлять рамки-розпилювачі води
Голосіївський район:
- парк ім. Максима Рильського.
Дарницький район:
- парк «Позняки»;
- сквер на вул. Олександра Кошиця;
- Парк імені воїнів-інтернаціоналістів;
- сквер на вул. Вишняківській, 12.
Деснянський район:
- парк «Деснянський»;
- парк з водними об’єктами вздовж просп. Романа Шухевича;
- парк «Фестивальний»;
- парк «Молодіжний»;
- сквер ім. Вʼячеслава Веремія.
Дніпровський район:
- парк «Перемога»;
- парк «Аврора»;
- парк на вул. Юрія Шумського;
- сквер «Кусум» у селищі ДВРЗ.
Оболонський район:
- парк «Наталка».
Печерський район:
- бульв. Лесі Українки;
- парк Вічної Слави.
Подільський район:
- Куренівський парк;
- сквер на площі Щекавицькій;
- сквер № 1, Контрактова площа.
Святошинський район:
- парк «Совки»;
- парк «Інтернаціональний»;
- бульв. Академіка Вернадського.
Солом’янський район:
- парк «Відрадний»;
- парк імені Миколи Зерова;
- парк «Орлятко».
Шевченківський район:
- вул. Хрещатик (бульварна частина);
- парк «Веселка»;
- парк ім. Т.Г. Шевченка;
- сквер біля цирку;
- Пейзажна алея.
Киян також закликають не залишати тварин у транспортних засобах у спекотні дні, оскільки це становить серйозну загрозу для їхнього життя та здоров’я. Адже за лічені хвилини температура салону навіть у затінку може критично підвищитись, що становить серйозну загрозу для життя тварин. У більшості з них терморегуляція відбувається завдяки пришвидшеному диханню. Однак у задушливому, розпеченому просторі ця здатність суттєво знижується, що призводить до перегріву організму, зневодненню та навіть загибелі.

