В Угорщині перекинувся автобус з українськими дітьми: постраждало 19 пасажирів
В Угорщині перекинувся автобус з українськими дітьми: постраждало 19 пасажирів

В Угорщині перекинувся автобус з українськими дітьми: постраждало 19 пасажирів

Поліція Угорщини (Фото: Unsplash)

6 липня близько 5:00 між містами Кунсентмартон і Тисафельдвар в Угорщині сталася аварія автобуса, у якому перебували українці. Внаслідок інциденту є постраждалі, повідомляє посольство України в Угорщині.

За попередніми даними, автобус з невстановлених причин з’їхав з дороги та перекинувся набік.

У момент аварії в автобусі перебували 77 осіб. Внаслідок аварії постраждали 19 пасажирів, з них четверо зазнали важких травм.

Жертв, за офіційними повідомленнями, немає. Постраждалих доправили до лікарень у містах Солнок, Кечкемет і Сентеш.

На місці події працюють рятувальні служби, а також українські дипломати – зокрема, посол України в Угорщині Федір Шандор і консульські працівники.

Вони координують надання допомоги та підтримки постраждалим громадянам.

Інших пасажирів тимчасово розмістили в Будинку культури міста Кунсентмартон, де їм забезпечили харчування і належні умови для очікування подальших дій.

  • 13 червня у Франції сталась ДТП за участі автобуса, на якому їхали українці, були загиблі та постраждалі.
  • 25 червня, у Румунії сталась аварія за участю автобуса, в якому перебували 55 українців
  • 30 червня у Румунії автобус з 60 українцями зіштовхнувся з мікроавтобусом – є загибла та п'ятеро постраждалих.
Теги за темою
українці автобус
Джерело матеріала
loader
loader