Переплутати легко, а виправити складно: як не втратити гроші при оплаті платіжок
Переплутати легко, а виправити складно: як не втратити гроші при оплаті платіжок

Переплутати легко, а виправити складно: як не втратити гроші при оплаті платіжок

Українців закликають бути особливо уважними при оплаті за газ та передачі показників лічильника.

Через банальну плутанину з особовими рахунками можна втратити гроші або витратити багато часу на їхнє повернення. Про це йдеться на facebook-сторінці "Тернопільміськгаз".

Оплата комуналки. Фото: скрін youtube

Часто споживачі помилково вказують особовий рахунок постачальника газу замість оператора газорозподільної мережі (ГРМ), або навпаки. Це призводить до того, що кошти не потрапляють за призначенням і зависають у системі.

Повернути помилково сплачені кошти можливо, але процес непростий і потребує збирання документів, письмових звернень та часто затягується на тижні.

Платіжки за газ. Фото: скрін youtube

Щоб уникнути непорозумінь, фахівці радять перевіряти номер особового рахунку у своєму особистому кабінеті на сайті облгазу чи постачальника, а також у паперових рахунках.

Крім того, важливо розуміти різницю між постачальником газу та оператором ГРМ:

  • постачальник – це компанія, яка продає газ та нараховує плату за його споживання;
  • оператор ГРМ – відповідає за фізичну доставку газу до вашого будинку, технічне обслуговування мереж, облік лічильників та реагування на аварійні ситуації.

Платіжки за комуналку. Фото: скрін youtube

Отже, при оплаті за розподіл газу обов'язково використовуйте особовий рахунок оператора ГРМ, а не вказаний у рахунку постачальника. Тільки так ви зможете уникнути зайвого клопоту та затримок з оплатою.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, липневі платіжки не додадуть радості: скільки доведеться платити за світло та газ.

Джерело матеріала
loader
loader