/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F450%2Fdb175a9953a70d34657de912269a6cf4.jpg)
Правоохоронці зафіксували наслідки атак російських БпЛА по передмістю Харкова: постраждали вісім людей, серед яких дитина
30 червня у період орієнтовно з 1:10 до 1:40 росіяни завдали ударів безпілотниками по двох населених пунктах неподалік Харкова. Про це повідомили в Харківській обласній прокуратурі.
Так, у місті Дергачі пошкоджено цивільні підприємства та адміністративні будівлі. На місцях ворожих атак спалахнули пожежі. На щастя, ніхто з людей не постраждав.
У селищі Пісочин пошкоджено СТО, автомобілі, приватні будинки, господарські приміщення: теж відбулись займання. Вісім людей, серед яких 6-річний хлопчик, отримали гостру реакцію на стрес.
Попередньо встановлено, що для ударів по вказаних населених пунктах ворог застосував БпЛА «Герань-2».
За процесуального керівництва Дергачівської та Харківської окружних прокуратур Харківської області розпочато досудові розслідування за фактами вчинення воєнних злочинів (ч. 1 ст. 438 КК України).

