/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F53%2Fda0c3f1985be551486267b3cc5bcaa6d.png)
Ада Роговцева двома словами довела заслужену артистку РФ до істерики: що сталося
Російська акторка Оксана Сташенко публічно розкритикувала народну артистку України Аду Роговцеву за патріотичне привітання "Слава Україні!" на зйомках серіалу "Дворняжка Ляля" у 2014 році. Інцидент стався на знімальному майданчику.
Почуте обурило Оксану Сташенко, яка назвала гасло "націоналістичним". В інтерв'ю "Аргументам и фактам" вона розповіла про епізод, що "вивів її з рівноваги".
"Спускаючись сходами павільйону, я почула, як акторка привітала групу словами "Слава Україні!", на що вся українська команда відповіла: "Героям Слава!", — згадує російська акторка.
Сташенко назвала це порушенням негласних правил студії — утримуватися від політичних висловлювань. Вона вже тоді вважала Роговцеву людиною з чіткою національною позицією. "Я повідомила про інцидент українському продюсеру, однак жодної реакції не було — Роговцеву не відсторонили від зйомок і не покарали", — скаржиться Оксана.
Інші її колеги, зокрема заслужений артист РФ Борис Галкін, також критикували позицію Роговцевої, звинувачуючи ту в русофобії.
Інцидент жодним чином не вплинув на кар'єру Роговцевої. Акторка продовжила активну професійну діяльність, публічно підтримувала єдність України, а з початком повномасштабного вторгнення Росії стала активною волонтеркою.
До речі, серіал "Дворняжка Ляля" був створений студією Front Cinema і вперше показаний на телеканалі "Україна" у 2014 році. Проєкт розповідав історію 17-річної циганки Лялі Рубінової, яка потрапляє у складні життєві обставини.
Нагадаємо, Фокус раніше писав, що:
- Актор та військовий ЗСУ Назар Малік загинув під час бою на Покровському напрямку 22 травня 2025 року.
- За місяць до 28-річчя на фронті загинув комік і "азовець" Дмитро Скрипник.
Крім того, Фокус згадував про життєвий шлях шоумена Максима Неліпи, який загинув на війні за Україну.

