Київ накрив град з грозою: в окремих районах затопило вулиці
Удень 28 червня Київ накрив град з грозою. Внаслідок цього подекуди затопило вулиці. Про це повідомляє «Главком».
Зокрема, сильний дощ в столиці почався приблизно о 16:00. Так, за даними місцевих Telegram-каналів, на вулиці Гарматній через негоду утворився умовний «водоспад». Також потоп на Стеценка.
Тим часом у КМДА повідомили, що через прогнозовану негоду в столиці тимчасово проспустять головний прапор України.
«За інформацією КО «Київзеленбуд», щоб уникнути пошкоджень полотнища, прапор залишиться приспущеним до покращення погодних умов», – ідеться у повідомленні.
Також там додали, що за прогнозами Укргідрометцентру до кінця доби 28 червня та впродовж доби 29 червня в Києві очікуються пориви вітру 15-18 м/с (I рівень небезпечності, жовтий).
