Skoda підтримує спорт: Єврокар долучився до турніру з кінного спорту
Skoda підтримує спорт: Єврокар долучився до турніру з кінного спорту

Skoda підтримує спорт: Єврокар долучився до турніру з кінного спорту

Компанія «Єврокар», офіційний імпортер автомобілів Škoda в Україні, виступила партнером одного з найбільш атмосферних турнірів цього літа — Чемпіонату міста Києва та Кубку КСБ «Динамо» з конкуру та виїздки, що відбувся 19–22 червня.

Підтримка спортивних подій для Škoda — це не просто елемент іміджу, а частина філософії бренду. Адже кінний спорт і автомобілі мають багато спільного: обидва вимагають точності, витривалості, гармонії та довіри між партнером і водієм. Так само, як вершник і кінь працюють як єдина команда, водій і автомобіль Škoda утворюють ідеальну пару для щоденних подорожей і великих досягнень.

Skoda підтримує спорт: Єврокар долучився до турніру з кінного спорту - Фото 1

У межах турніру компанія «Єврокар» ініціювала кілька форматів участі:

  • Зону тест-драйвів Škoda, організовану спільно з усіма офіційними дилерами Києва — щоб кожен відвідувач зміг відчути комфорт, динаміку та безпеку чеських автомобілів та поспілкуватись з представниками салонів;
  • Подарунки для учасників змагань — як подяку за відданість спорту;
  • Та яскраву присутність автомобіля Škoda Karoq прямо на турнірному полі — як сучасного символу мобільності поруч із класичною елегантністю кінного спорту.
Skoda підтримує спорт: Єврокар долучився до турніру з кінного спорту - Фото 2
/
Skoda підтримує спорт: Єврокар долучився до турніру з кінного спорту - Фото 3
Skoda підтримує спорт: Єврокар долучився до турніру з кінного спорту - Фото 4
Skoda підтримує спорт: Єврокар долучився до турніру з кінного спорту - Фото 5
Skoda підтримує спорт: Єврокар долучився до турніру з кінного спорту - Фото 6

«Для нас важливо підтримувати український спорт, особливо в такі непрості часи. Кінний спорт поєднує традиції, дисципліну, силу й елегантність — саме ті якості, які близькі і бренду Škoda. Ми прагнемо відкривати нові можливості для співпраці та підтримувати спільноти, які створюють цінність», — прокоментувала Марина Яковлева, директорка компанії «Єврокар».

Джерело матеріала
loader
loader