У Дніпрі лікарку викрили на хабарі за інвалідність
У Дніпрі лікарку викрили на хабарі за інвалідність

У Дніпрі лікарку викрили на хабарі за інвалідність

У Дніпрі лікарку викрили на хабарі за інвалідність - Фото 1

Три тисячі доларів вимагала жінка за призначення 59-річному чоловіку групи інвалідності.

У ході досудового розслідування встановлено, що лікарка-невролог одного з медичних закладів Камʼянського пообіцяла за грошову винагороду вплинути на прийняття позитивного рішення щодо встановлення ІІ групи інвалідності пацієнту.

Для цього вона організувала госпіталізацію пацієнта до іншого медзакладу, де було штучно «погіршено» діагноз. Після підготовки необхідних документів посадовиця отримала обумовлену суму в службовому кабінеті.

Слідчі Дніпровського районного управління поліції №2 за процесуальним керівництвом Лівобережної окружної прокуратури міста повідомили жінці про підозру за ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від пʼяти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади.

Оперативний супровід у провадженні здійснювали працівники Управління стратегічних розслідувань в Дніпропетровській області.

Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області
за матеріалами Дніпровського РУП № 2

 

Tweet
Джерело матеріала
loader
loader