/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F250%2F6624401a69ef9031b96d625c54d12965.jpg)
На Дніпропетровщині зросла кількість загиблих до 17 осіб
Кількість постраждалих у містах Дніпро і Самар постійно збільшується. Наразі їх вже понад 200 оіб.
На Дніпропетровщині загинули щонайменше 17 осіб в результаті російського ракетного удару. Про це Дніпропетровська обласна прокуратура у вівторок, 24 червня.
“Внаслідок ракетної атаки РФ по Дніпропетровщині загинули 17 людей”, – зазначили у повідомленні.
Постраждали понад 200 осіб, серед них – 19 дітей.
Як мер міста Сергій Філатов, удар по Дніпру 24 червня є одним з наймасштабніших за наслідками руйнувань.
У житлових будинках та різних комунальних закладах по місту пошкоджено понад 2 тисячі вікон. Загалом руйнування зафіксовані у майже 50 багатоповерхівках, у деяких понівечені також покрівлі.
“Значні руйнування й у приватному секторі. Лишень на цю мить до Адміністрації Новокодацького району зафіксовано майже 400 звернень від людей. І ці заявки продовжують надходити”, – пише Філатов.
Також відомо, що під час обстрілу постраждали майже 40 навчальних закладів – ліцеї та гімназії, дитсадки, музичні школи та профтехучилища.
Є різні пошкодження у 8 локаціях медичної галузі — лікарні, амбулаторії, стоматполіклініка.
“Серед громадського транспорту було уражено 3 трамвайні вагони, пошкоджено опору контактної мережі. Зачепило диспетчерські та майстерні електротранспорту, в одному з депо побило покрівлю”, – повідомив мер.
Окрім цього постраждала також Кайдацька насосно-фільтрувальна станція, 16 районних та прибудинкових котелень
Нагадаємо, 24 червня росіяни атакували Дніпропетровську область балістикою. У містах Дніпро і Самар пролунали вибухи.
Раніше повідомлялося про 11 загиблих і 160 постраждалих у Дніпропетровській області.

