Україна евакуювала з Ізраїлю 133 своїх громадян
Україна евакуювала з Ізраїлю 133 своїх громадян

Україна евакуювала з Ізраїлю 133 своїх громадян

Україна провела успішну операцію з евакуації цивільного населення з території Ізраїлю, де триває загострення безпекової ситуації. Як повідомили у Головному управління розвідки України, у результаті спецоперації вивезено 176 людей. Серед них – 133 громадянина України, а також громадяни Молдови, Латвії, Азербайджану, Естонії та США.

Літак із пасажирами успішно приземлився на території Республіки Молдова. Звідти громадяни України продовжать шлях додому.

- Ми з родиною були у Тель-Авіві у відпустці, поїхали, щоб трішки перемкнутися від війни, однак застали там такий самий жах: вибухи, обстріли. Я зайшла на сайт посольства, подала заявку на евакуацію. І ось усього за кілька днів після цього ми повертаємося в Україну. Дякую усім, хто доклав зусиль: нашому Президентові пану Зеленському, посольству та Головному управлінню розвідки, — розповіла евакуйована з Тель-Авіву мешканка Київщини.

У ГУР наголосили, що операція стала частиною ширших зусиль із повернення українських громадян через погіршення безпекової ситуації на Близькому Сході.  Робота з евакуації громадян України, які бажають виїхати до більш безпечних регіонів чи повернутися на Батьківщину, продовжується.

- Коли почалися обстріли, ми із синочком гостювали у моєї мами в Тель-Авіві. Наш рейс скасували і мама звернулася до посольства, щоб допомогли нам виїхати. Ми щиро вдячні усім, хто допоміг це зробити. Вдячні Україні, що не залишає своїх громадян у біді. Я щаслива, що уже тут, - розповіла евакуйована киянка.

У ГУР додали, що ті, хто бажають скористатися допомогою держави, можуть звертатися до Посольства України в Державі Ізраїль за телефоном: (+972) 54 667 67 82 або електронною поштою: [email protected].  Також доступна цілодобова гаряча лінія Міністерства закордонних справ України за номером: +38-044-238-16-57.

  • 22 червня Трамп запевнив, що США знищили усі ядерні об'єкти Ірану. 
  • 22 червня американські літаки атакували іранські ядерні об'єкти, скинувши на них бойовий запас бомб. Під удар потрапили три ядерні об'єкти країни.
Джерело матеріала
loader
loader