/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Ff1479b6fb82f3c3aacdd2a897aec7c0c.jpg)
Окупанти створюють у гімназіях Донецька пропагандистські «центри правди» - активісти
Як передає Укрінформ, про це в Телеграмі повідомив рух спротиву «Жовта стрічка».
За його даними, на кожен такий «центр» виділяють 1 мільйон рублів.
«Окупанти виділяють донецьким гімназіям по 1 000 000 рублів – на створення «центрів правди». Там дітей планують навчати виявляти «дезінформацію» про Донецькта Росію. При цьому частина експозиції кожного такого центру обов’язково має бути присвячена сучасним російським воєнкорам і їхнім «подвигам», - ідеться в повідомленні.
За планами окупантів, повідомили активісти, перші такі «центри», зокрема у 18-й гімназії, мають запрацювати вже з початку нового навчального року.
«Над створенням центрів мають працювати власноруч вчителі та учні із залученням кураторів з «министерства просвещения», - додали в «Жовтій стрічці».
Як повідомляв Укрінформ, на ТОТ Луганщини почали готувати нове покоління пропагандистів.

