/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F863a64d89240b1114d6b2a9447c8d033.jpg)
Іран має достатньо збагаченого урану, щоб виготовити щонайменше 9 або 10 бомб, – Рубіо
Іран може заблокувати Ормузьку протоку. Про це повідомляє 24 Канал з посиланням на Fox News.
Іран може виготовити атомні бомби
Держсекретар США Марко Рубіо попередив, що Іран має достатньо збагаченого урану для виготовлення 9 – 10 бомб. Також парламент Ірану ухвалив рішення заблокувати Ормузьку протоку, що є ключовим напрямком експорту нафти з Перської затоки. Втім, це рішення ще повинно пройти низку верифікацій.
У звязку з цим США закликали Китай зателефонувати в Іран і повпливати на іранців, аби ті таке не наважилися на закриття протоки. У США зазначили, що Китай ніяк не причетний до ескалації в регіоні.
Операція США проти Ірану
Нагадаємо, США завдали ударів бомбами та ракетами по трьох ядерних об'єктах в Ірані. Операцію назвали "Опівнічний молот".
Голова Пентагону Піт Гегсет заявив, що цим США поклали край ядерним амбіціям Тегерана.
Операція, що стартувала з бази в Міссурі, була найдовшою для B-2 з часу терактів 11 вересня 2001 року.
Бомбардувальники скинули потужні протибункерні бомби на ядерні полігони Фордо і Натанз, а підводний човен США запустив ракети "Томагавк" по Ісфахану.

